Goldberry Suites & Hotel

M.L. Quezon National Highway, Pusok, Mactan Sziget, Mactan Island, Fülöp-szigetek 6015 (Térkép)

Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - A szálloda belülről Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - Vendégszoba Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - Vendégszoba Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - Vendégszoba Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - Kilátás Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - Szolgáltatások Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - Vendégszoba Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - Szolgáltatások Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - Üzletek Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - Előcsarnok Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - Vendégszoba Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - Étterem Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - Vendégszoba Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - Vendégszoba Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - A szálloda belülről Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - Recepció
Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - Vendégszoba Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - Erkély/Terasz Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - A szálloda belülről Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - Vendégszoba Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - Vendégszoba Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - Vendégszoba Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - Vendégszoba Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - A szálloda belülről Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - Vendégszoba Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - A szálloda belülről Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - Vendégszoba Goldberry Suites & Hotel Mactan Island - Vendégszoba
Kerület: Mactan Sziget Szobák száma: 45

8,1
8,1
8,5
8,5
6,4
Fidel M. Párban utazó Philippines, 2015. augusztus 24.
Poor lightings and hot room

Location
Edwin T. Üzleti utazó Singapore, 2015. július 16.
First time in Cebu

Location, Location, Location
The stay was alright. it is a functional hotel. location is fantastic, only gripe is the cleanliness and condition of the hotel. it is getting old.
Antoinette M. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. július 12.
Berry Good😉

Free shuttle to and from airport, spacious room/s, delicious food
Amber-Lou S. Egyéni utazó Australia, 2015. július 5.
Comfiest place to call a home away from home

Coziest bed. 10 mins from airport. Short walk from Malls and massage places
I loved having a balcony in my room. The beds are so unbelievably comfortable. The food is ok, and breakfast is quite small portions. But the rooms are amazing. The bathroom is well laid out. Love staying here only 10 mins taxi drive from the airport in peak hour traffic too!
Divine G. Egyéni utazó Philippines, 2015. június 30.
surprisingly good!

Nice, clean rooms, free hotel-airport transfers, friendly staffs!
Very good, i wish i could stay a bit longer.
Rita R. Párban utazó United States of America, 2015. május 18.
Great hotel for the area

staff, value, distance from airport
Mark C. Üzleti utazó Philippines, 2015. május 14.
Good hotel

Confortable. Clean.convenient
Comfortable bed.
Ronnie B. Párban utazó Philippines, 2015. április 9.
Good value!

Value for money. Modern and clean
Rob M. Párban utazó New Zealand, 2015. március 25.
Hard To Beat

Staff Rooms Service
9,7
Great and helpful staff nothing was a problem even upgraded us to a fantastic room. Loved It WILL BE BACK
Matthew J. Egyéni utazó United States of America, 2015. március 22.
Best spot near airport

airport location bed large room
best bed I've slept on in PI (7 trips). If you need a place near the Cebu airport, this is it. Food options nearby were dismal. Eat before you go.

Goldberry Suites & Hotel Mactan IslandGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - A szálloda belülrőlGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - VendégszobaGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - VendégszobaGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - VendégszobaGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - KilátásGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - SzolgáltatásokGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - VendégszobaGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - SzolgáltatásokGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - ÜzletekGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - ElőcsarnokGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - VendégszobaGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - ÉtteremGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - VendégszobaGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - VendégszobaGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - A szálloda belülrőlGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - RecepcióGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - VendégszobaGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - Erkély/TeraszGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - A szálloda belülrőlGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - VendégszobaGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - VendégszobaGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - VendégszobaGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - VendégszobaGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - A szálloda belülrőlGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - VendégszobaGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - A szálloda belülrőlGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - VendégszobaGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - VendégszobaGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - VendégszobaGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - VendégszobaGoldberry Suites & Hotel Mactan Island - Vendégszoba