Grand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences

8,1
8,4
8,2
7,8
Tessica V. Egyéni utazók Netherlands, 2016. április 22.
Awfull night in smoking room
2,3
As non smokers, we were put in a smoking room, even though we did not choose this as an option. Apparently non smoking rooms were fully booked. Worse night ever.
Hendra U. Csoportos utazók Indonesia, 2016. április 21.
Great location
Some of hotel's equipments need improvement, such as sanitary parts.
Robert L. Üzleti utazók Indonesia, 2016. április 21.
great business hotel
I arrived on one late Wednesday evening. nothing much going, but I can say that the hotel was pretty nice, clean, great hospitality from security, staff, everyone treats their guests nicely. probably would come back here when they give good (competitive) rates through agoda
S. H. Üzleti utazók Indonesia, 2016. április 20.
Overall Good
4,3
Breakfast need to improved. The taste of food is average.
Maslim M. Család fiatal gyerekekkel Indonesia, 2016. április 18.
Great hotel
Nice location
Siti H. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2016. április 12.
Good location
I like the fact the hotel is perfectly located in front of the Merdeka Walk. The breakfast was good, there were many choices. They have gym & spa too- it was very convenient. However the apartment room cleanliness would need improvement.
Christine S. Üzleti utazók Indonesia, 2016. április 11.
Kamar bersih
Bersih, nyaman. Lokasi strategis
Madon M. Üzleti utazók Malaysia, 2016. április 9.
Joko
Good place to stay in medan
Sigit T. Párban utazók Indonesia, 2016. április 9.
Perfect Location
Pros: location, breakfast, comfort. Cons: smell of smokes at lobby.
Setiawan L. Család fiatal gyerekekkel Indonesia, 2016. április 7.
Excellent
Must rate 10 at this service
Grand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences MedanGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - ElőcsarnokGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - ElőcsarnokGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - Exkluzív társalgóGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - ÉtteremGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - BüféGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - BüféGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - Exkluzív társalgóGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - ÉtteremGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - BálteremGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - BálteremGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - BálteremGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - BálteremGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - BálteremGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - BálteremGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - UszodaGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - VendégszobaGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - VendégszobaGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - FürdőszobaGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - VendégszobaGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - FürdőszobaGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - LakosztályGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - FürdőszobaGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - VendégszobaGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - VendégszobaGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - VendégszobaGrand Aston City Hall Hotel & Serviced Residences Medan - A szálloda kívülről