Grand Coloane Resort

1918 Estrada de Hac Sa, Coloane, Makaó (Térkép)

korábban : Grand Coloane Beach Resort
Grand Coloane Resort Makaó - A szálloda belülről Grand Coloane Resort Makaó - A szálloda belülről Grand Coloane Resort Makaó - A környék Grand Coloane Resort Makaó - Uszoda Grand Coloane Resort Makaó - Tárgyaló Grand Coloane Resort Makaó - Tárgyaló Grand Coloane Resort Makaó - Golfpálya Grand Coloane Resort Makaó - Golfpálya Grand Coloane Resort Makaó - A szálloda belülről Grand Coloane Resort Makaó - Étterem Grand Coloane Resort Makaó - Vendégszoba Grand Coloane Resort Makaó - Strand Grand Coloane Resort Makaó - Fürdőszoba Grand Coloane Resort Makaó - Kert Grand Coloane Resort Makaó - Vendégszoba Grand Coloane Resort Makaó - Strand
Grand Coloane Resort Makaó - Spa Grand Coloane Resort Makaó - Fürdőszoba Grand Coloane Resort Makaó - Étterem Grand Coloane Resort Makaó - Vendégszoba Grand Coloane Resort Makaó - Vendégszoba Grand Coloane Resort Makaó - Vendégszoba Grand Coloane Resort Makaó - Uszoda Grand Coloane Resort Makaó - Lakosztály Grand Coloane Resort Makaó - Kávézó Grand Coloane Resort Makaó - Vendégszoba Grand Coloane Resort Makaó - Vendégszoba Grand Coloane Resort Makaó - Vendégszoba
Kerület: Coloane Szobák száma: 208

6,8
8,4
7,9
7,4
Matthew D. Egyéni utazó United Kingdom, 2015. július 31.
Great hotel

Friendly staff, Japanese restaurant, pool
Absolutely fantastic hotel and a bargain. The staff were really friendly.
Shiu H. Család fiatal gyerekekkel China, 2015. július 27.
nice hotel with good price

nice staff, comfortable room, nice facilities
Luff-Yim S. Egyéni utazó Hong Kong, 2015. július 27.
Comfortable Holiday resort

good location,clean and relaxing
very comfortable, only 10 minutes to Venetian hotel and to musical in Venetian Hotel! Easy reach to food and shopping! Exellent swimming
Lee M. Párban utazó Hong Kong, 2015. július 25.
Valuable

Quiet good service valuable
Good although it's far from city centre Shuttle bus is available but always fully booking
Wong K. Család fiatal gyerekekkel Hong Kong, 2015. július 20.
a resort without casino

kids playroom, swimming pool, staff performance
have finally found a resort that stay out from the Macau city - prefect resort if you have kids, younger kids no worries, they have a nice kids playroom where my son (2 yo) could spend hours there. i will surely come back for this next time with no hesitation.
Ming W. Párban utazó Hong Kong, 2015. július 20.
Grand Coloane Resort
NA
Ka C. Párban utazó China, 2015. július 19.
A nice place for relaxing

1.Good staff service ~ 2.comfortable room 3. Nice swimming pool
Very relaxing weekend that I had in the grand cologne resort ! Nice place & nice view .
Ao S. Párban utazó Hong Kong, 2015. július 13.
Excellent

Relax, Nice view, convenience with shuttle.
highly recommend
Chan Y. Egyéni utazó Malaysia, 2015. július 12.
Friendly staff

Envoiroment / friendly staff / cleaness
abit far from downtown, but shuttle services is provided, flight to Macau is arrival at early morning but hotel no room check in, feel tired.
Yiu K. Egyéni utazó Hong Kong, 2015. július 10.
perfect

nice staff room tidy out look is god
9,7

Grand Coloane Resort MakaóGrand Coloane Resort Makaó - A szálloda belülrőlGrand Coloane Resort Makaó - A szálloda belülrőlGrand Coloane Resort Makaó - A környékGrand Coloane Resort Makaó - UszodaGrand Coloane Resort Makaó - TárgyalóGrand Coloane Resort Makaó - TárgyalóGrand Coloane Resort Makaó - GolfpályaGrand Coloane Resort Makaó - GolfpályaGrand Coloane Resort Makaó - A szálloda belülrőlGrand Coloane Resort Makaó - ÉtteremGrand Coloane Resort Makaó - VendégszobaGrand Coloane Resort Makaó - StrandGrand Coloane Resort Makaó - FürdőszobaGrand Coloane Resort Makaó - KertGrand Coloane Resort Makaó - VendégszobaGrand Coloane Resort Makaó - StrandGrand Coloane Resort Makaó - SpaGrand Coloane Resort Makaó - FürdőszobaGrand Coloane Resort Makaó - ÉtteremGrand Coloane Resort Makaó - VendégszobaGrand Coloane Resort Makaó - VendégszobaGrand Coloane Resort Makaó - VendégszobaGrand Coloane Resort Makaó - UszodaGrand Coloane Resort Makaó - LakosztályGrand Coloane Resort Makaó - KávézóGrand Coloane Resort Makaó - VendégszobaGrand Coloane Resort Makaó - VendégszobaGrand Coloane Resort Makaó - VendégszobaGrand Coloane Resort Makaó - VendégszobaGrand Coloane Resort Makaó - Vendégszoba