Grand Continental Kuching Hotel

6,9
7,0
7,5
6,5
Chen T. Üzleti utazók Malaysia, 2016. május 20.
Reasonable and so so hotel
4,3
Hotel need a fresh look. Interior feel is like early 80s and in need of a upgarde
Sow L. Csoportos utazók Singapore, 2016. május 17.
nil
nil
Haslinda H. Üzleti utazók Malaysia, 2016. április 24.
It's ok only!!
value for money to stay
Kien Y. Üzleti utazók Malaysia, 2016. április 24.
Aging hotel
Rather old hotel
Alexander D. Párban utazók Malaysia, 2016. április 22.
Meh
4,7
The location is perfect for if you wanna walk around town. The hotel itself is quite old, carpet is smelly and black. But everything works. At night, water heater in wasn't working and the water is brown but it was fine in the morning. Quiet place. Overall I give it 6/10, real question is, will I come back? No. Unless it's cheaper.
Abdil W. Párban utazók Malaysia, 2016. április 18.
Everything is good except no parking for hotel gue
The door key for the room should be change to electronic.
Zurina H. Párban utazók Malaysia, 2016. április 16.
Leasure travel
Will come back to stay here
Nur S. Párban utazók Malaysia, 2016. április 4.
Very good place to stay
Hotel is very good. Spacious. Location a bit far from waterfont if you have no transport. Overall is value for money.
Lawrence C. Üzleti utazók Malaysia, 2016. április 4.
old room and bad breakfast
3,7
far from any shopping complex
Tang H. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2016. március 30.
good location
walking distance to local food coffee shop and at city center
Grand Continental Kuching Hotel KuchingGrand Continental Kuching Hotel Kuching - VendégszobaGrand Continental Kuching Hotel Kuching - VendégszobaGrand Continental Kuching Hotel Kuching - VendégszobaGrand Continental Kuching Hotel Kuching - VendégszobaGrand Continental Kuching Hotel Kuching - VendégszobaGrand Continental Kuching Hotel Kuching - VendégszobaGrand Continental Kuching Hotel Kuching - VendégszobaGrand Continental Kuching Hotel Kuching - FürdőszobaGrand Continental Kuching Hotel Kuching - FürdőszobaGrand Continental Kuching Hotel Kuching - RecepcióGrand Continental Kuching Hotel Kuching - ElőcsarnokGrand Continental Kuching Hotel Kuching - ElőcsarnokGrand Continental Kuching Hotel Kuching - Business CenterGrand Continental Kuching Hotel Kuching - TárgyalóGrand Continental Kuching Hotel Kuching - TárgyalóGrand Continental Kuching Hotel Kuching - UszodaGrand Continental Kuching Hotel Kuching - UszodaGrand Continental Kuching Hotel Kuching - KávézóGrand Continental Kuching Hotel Kuching - KávézóGrand Continental Kuching Hotel Kuching - KávézóGrand Continental Kuching Hotel Kuching - KávézóGrand Continental Kuching Hotel Kuching - TárgyalóGrand Continental Kuching Hotel Kuching - Ételek és italokGrand Continental Kuching Hotel Kuching - TárgyalóGrand Continental Kuching Hotel Kuching - Exkluzív társalgóGrand Continental Kuching Hotel Kuching - TárgyalóGrand Continental Kuching Hotel Kuching - UszodaGrand Continental Kuching Hotel Kuching - A szálloda kívülrőlGrand Continental Kuching Hotel Kuching - Vendégszoba

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.