Grand Diamond Suites Hotel

888 Petchburi Road, Rajthevi, Pratunam, Bangkok, Thaiföld

8,9
7,5
Toh L. Párban utazók Malaysia, 2016. május 24.
So so only
Room need to be refurbished . Toilet shower hose dirty . Hair dryer and plug need to be changed.
Alex P. Párban utazók Sri Lanka, 2016. május 23.
Closer to malls and restaurants
Our second visit to GDS. Prefer to stay again,
Sophal S. Család idősebb gyerekekkel Cambodia, 2016. május 23.
Carpet & mattress
only two points need to improve: carpet is old with many marks. mattress in my room was imbalance to the bed, it was shaking while one person change sleep position so another person will wake up. In general it's ok, my family like it
Pei Z. Csoportos utazók Singapore, 2016. május 22.
Super good location for shopping
Just next to platinum mall and is very cheap. Room is spacious although abit old but clean and good enough. No complains and happen w it.
Ann C. Család idősebb gyerekekkel Singapore, 2016. május 22.
best location, and has halal breakfast corner!
Hotel started providing halal breakfast corners, room service for halal food..muslim friendly now. So happy. will definitely come back again
Chin H. Párban utazók Singapore, 2016. május 22.
Unpleasant stay
Room is dirty, lighting is bad and furniture is falling. They can tell us shortage of hand towel. Buffet Breakfast not too bad. But I swear I will never go back to this hotel again.
Guat S. Párban utazók Singapore, 2016. május 21.
Staff at counter
Very helpful
Shiau Y. Párban utazók Malaysia, 2016. május 18.
Good location for shoppers
The location is convenience, walking distance to some tourist attraction/ shopping centres. The water heater bump is strong. The hotel is a bit aged and flooring via carpet but cleanliness is good.
Kah Y. Csoportos utazók Malaysia, 2016. május 18.
Location good
Theresia N. Csoportos utazók Indonesia, 2016. május 17.
good locations hotel
next to platinum mall. spacious room
Grand Diamond Suites Hotel BangkokGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - VendégszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - FürdőszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - LakosztályGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - FürdőszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - VendégszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - FürdőszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - VendégszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - FürdőszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - UszodaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - UszodaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - UszodaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - UszodaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - FitneszteremGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - FitneszteremGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - FitneszteremGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - SpaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - SpaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - ÉtteremGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - Ételek és italokGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - Ételek és italokGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - Ételek és italokGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - FitneszteremGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - ÉtteremGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - UszodaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - FitneszteremGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - FitneszteremGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - FitneszteremGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - A szálloda kívülrőlGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - A szálloda kívülrőlGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - UszodaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - UszodaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - UszodaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - SpaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - Ételek és italokGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - Ételek és italokGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - Ételek és italokGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - Ételek és italokGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - VendégszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - VendégszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - VendégszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - FürdőszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - VendégszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - VendégszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - VendégszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - VendégszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - FürdőszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - VendégszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - VendégszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - VendégszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - VendégszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - VendégszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - VendégszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - GolfpályaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - VendégszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - VendégszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - VendégszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - Erkély/TeraszGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - VendégszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - VendégszobaGrand Diamond Suites Hotel Bangkok - Vendégszoba

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.