Grand Hyatt Macau Hotel

City of Dreams Estrada do Istmo, Taipa / Cotai, Makaó (Térkép)

Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Előcsarnok Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Pub/Lounge Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Vendégszoba Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Lakosztály Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Lakosztály Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Vendégszoba Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Lakosztály Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Lakosztály Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Lakosztály Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Lakosztály Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Lakosztály Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Lakosztály Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Lakosztály Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Lakosztály Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Sport és szabadidő Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Spa
Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Spa Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Spa Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - A szálloda belülről Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Étterem Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Étterem Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Étterem Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Étterem Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Étterem Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Étterem Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Étterem Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Étterem Grand Hyatt Macau Hotel Makaó - Étterem
Kerület: Taipa / Cotai Szobák száma: 791

8,5
9,2
9,4
8,9
8,0
Stephanie S. Párban utazó Australia, 2015. augusztus 10.
highly recommended

Staff Facilties location
Very enjoyable. Cant wait to book another stay
Wai M. Család idősebb gyerekekkel Hong Kong, 2015. július 29.
Friendly staff and spacious environment

Friendly staff and spacious environment
Club floor tea during 2-5pm was not up to expectation, only 1 kind of sandwich and no hot food served. Club floor 5-7pm evening cocktail time was much better ... Hot and cold foods served plus a wider selection ... Like the friendly staff and spacious environment
Ingrid H. Család fiatal gyerekekkel Indonesia, 2015. július 1.
Very comfortable room

The room was very comfortable, staff were friendly, location very great
Bee Y. Üzleti utazó Malaysia, 2015. május 21.
Nice and Comfortable Hotel

Staff Good Services, Room Clean, Good Location
It was a great stay at Grand Hyatt Macau Hotel
Chan T. Párban utazó Hong Kong, 2015. május 1.
Very Good Hotel

Good, Good, Good
It is very good hotel, everything is good. Good staff, good food, good services. However, the proce is so expenisve.
Chen J. Párban utazó Taiwan, 2015. április 4.
good location

Good location
Andrew Y. Család idősebb gyerekekkel Canada, 2015. március 5.
Hyatt and my trip to Macau

services, cleaniness, spacious
4,7
Lighting sometimes is not appropriate for reading. TV channels can be more. Convinent for entertaining and transportation. Better value for money is warranted though.
Secil C. Család fiatal gyerekekkel Turkey, 2015. február 19.
Staff

Staff,location,room access
We would like to stay one more time
Ka W. Párban utazó Hong Kong, 2015. február 17.
Comfortable room

Ching K. Család idősebb gyerekekkel Hong Kong, 2015. február 16.
excellent

accessible, spacious with an excellent view
9,7

Grand Hyatt Macau Hotel MakaóGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - ElőcsarnokGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - Pub/LoungeGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - VendégszobaGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - LakosztályGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - LakosztályGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - VendégszobaGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - LakosztályGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - LakosztályGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - LakosztályGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - LakosztályGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - LakosztályGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - LakosztályGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - LakosztályGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - LakosztályGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - Sport és szabadidőGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - SpaGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - SpaGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - SpaGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - A szálloda belülrőlGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - ÉtteremGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - ÉtteremGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - ÉtteremGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - ÉtteremGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - ÉtteremGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - ÉtteremGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - ÉtteremGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - ÉtteremGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - ÉtteremGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - ÉtteremGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - ÉtteremGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - Erkély/TeraszGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - Exkluzív társalgóGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - A szálloda belülrőlGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - Ételek és italokGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - Exkluzív társalgóGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - Exkluzív társalgóGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - Exkluzív társalgóGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - Exkluzív társalgóGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - Exkluzív társalgóGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - Exkluzív társalgóGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - Exkluzív társalgóGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - Exkluzív társalgóGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - Exkluzív társalgóGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - Exkluzív társalgóGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - Exkluzív társalgóGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - Exkluzív társalgóGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - UszodaGrand Hyatt Macau Hotel Makaó - Fitneszterem