Grand Lisboa Hotel

Avenida de Lisboa, Makaó város, Makaó (Térkép)

Grand Lisboa Hotel Makaó - Vendégszoba Grand Lisboa Hotel Makaó - Vendégszoba Grand Lisboa Hotel Makaó - Vendégszoba Grand Lisboa Hotel Makaó - Vendégszoba Grand Lisboa Hotel Makaó - Fürdőszoba Grand Lisboa Hotel Makaó - Fürdőszoba Grand Lisboa Hotel Makaó - Bejárat Grand Lisboa Hotel Makaó - Előcsarnok Grand Lisboa Hotel Makaó - Előcsarnok Grand Lisboa Hotel Makaó - Étterem Grand Lisboa Hotel Makaó - Pub/Lounge Grand Lisboa Hotel Makaó - Étterem Grand Lisboa Hotel Makaó - Uszoda Grand Lisboa Hotel Makaó - Étterem Grand Lisboa Hotel Makaó - Kávézó Grand Lisboa Hotel Makaó - Étterem
Grand Lisboa Hotel Makaó - Étterem Grand Lisboa Hotel Makaó - Étterem Grand Lisboa Hotel Makaó - Kávézó Grand Lisboa Hotel Makaó - Étterem Grand Lisboa Hotel Makaó - A szálloda kívülről Grand Lisboa Hotel Makaó - A szálloda belülről Grand Lisboa Hotel Makaó - Uszoda Grand Lisboa Hotel Makaó - Uszoda Grand Lisboa Hotel Makaó - Előcsarnok Grand Lisboa Hotel Makaó - Vendégszoba Grand Lisboa Hotel Makaó - Vendégszoba Grand Lisboa Hotel Makaó - Vendégszoba
Kerület: Makaó város Szobák száma: 430

Fantasztikus

8,2
8,8
9,1
8,4
Zhanna K. Párban utazók Kazakhstan, 2016. február 9.
Great hotel

Private sauna and jacuzzi in the room
Awesome
Narenrit C. Egyéni utazók Thailand, 2016. január 31.
Elchampy

Good location
Farid R. Üzleti utazók Singapore, 2016. január 11.
The title of this hotel 5+

TV in the toilet, Sauna and shower.
Fantastic
Thia H. Egyéni utazók Singapore, 2016. január 8.
Great

location, service, room
Good stay despite hotel being busy the entire time. Room lacks of modern design. or maybe it just the theme they going for with alot of dark colours.
Anton S. Csoportos utazók Indonesia, 2016. január 2.
Memorable stay

The room, the location and the facilities
It was a memorable stay. Everything is almost perfect. But still the price is a bit high compared to other same rating hotel. Definitely recommended.
John P. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2016. január 2.
Great NYE vacation

Room features, quality and location
9,7
One of the best hotels we've stayed in - great view of Nam Van Lake and Macau. Central location - walking distance from the ruins of St. Paul and convenient walk to Wynn (buses to Cotai/Taipa)
Chi H. Egyéni utazók Hong Kong, 2016. január 1.
Nice Hotel

Big Room, facilities is good, location is the best
Very comfortable
Sven D. Párban utazók Germany, 2015. december 31.
Great

Hotel Design, Location, pool
All great there.
Kin C. Család fiatal gyerekekkel Hong Kong, 2015. december 31.
Convenient

Good price,convenient,nice staff
Good price,convenient,nice staff
Joshua L. Egyéni utazók Hong Kong, 2015. december 30.
Simple and relaxing

Nice central location, 24 hour food options, great view from room, heated pool.
9,7
Stayed 2 days, had a great time.

Grand Lisboa Hotel MakaóGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - FürdőszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - FürdőszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - BejáratGrand Lisboa Hotel Makaó - ElőcsarnokGrand Lisboa Hotel Makaó - ElőcsarnokGrand Lisboa Hotel Makaó - ÉtteremGrand Lisboa Hotel Makaó - Pub/LoungeGrand Lisboa Hotel Makaó - ÉtteremGrand Lisboa Hotel Makaó - UszodaGrand Lisboa Hotel Makaó - ÉtteremGrand Lisboa Hotel Makaó - KávézóGrand Lisboa Hotel Makaó - ÉtteremGrand Lisboa Hotel Makaó - ÉtteremGrand Lisboa Hotel Makaó - ÉtteremGrand Lisboa Hotel Makaó - KávézóGrand Lisboa Hotel Makaó - ÉtteremGrand Lisboa Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlGrand Lisboa Hotel Makaó - A szálloda belülrőlGrand Lisboa Hotel Makaó - UszodaGrand Lisboa Hotel Makaó - UszodaGrand Lisboa Hotel Makaó - ElőcsarnokGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - FürdőszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - VendégszobaGrand Lisboa Hotel Makaó - LakosztályGrand Lisboa Hotel Makaó - LakosztályGrand Lisboa Hotel Makaó - LakosztályGrand Lisboa Hotel Makaó - Lakosztály