Grand Margherita Hotel

Jalan Tunku Abdul Rahman, P.O.Box 2362, Kuching városközpont, Kuching, Malajzia 93100

7,9

8,8
7,8
7,9
7,5
Tina N. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2016. május 29.
A
A
Teng J. Egyéni utazók Malaysia, 2016. május 29.
Overall good stay
Booked via Agoda and stayed for two nights. The walls of the room was not sound proof as we can still hear sounds from the room beside. Also we requested for airport transfer upon arrival. But we did not see anyone in the airport and the hotel never inform us about it.
Bernard M. Üzleti utazók Malaysia, 2016. május 25.
Value for money
Value for money for using agoda services
Shazana O. Üzleti utazók Malaysia, 2016. május 20.
Nice Hotel
Value for money
Ruslan A. Párban utazók Malaysia, 2016. május 20.
job
0192687172
Chew Y. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2016. május 18.
A bit disappointed......
Need to take care with senior citizen.... concierge staff no even gift us a helping hand... only the security to assit us.
Lim Y. Üzleti utazók Malaysia, 2016. május 18.
Good hotel to stay
It's better than what I had expected. I'll come back to this hotel during my next trip.
Saripah B. Üzleti utazók Malaysia, 2016. május 16.
good
Ng S. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2016. május 16.
Satisfied
The location was good and the the staffs arr friendly.
Jenny T. Csoportos utazók Malaysia, 2016. május 15.
Strategic location & value for money.
The price offered by AGODA really worth for money. The hotel currently under renovation... but I'll come back again after the renovation completed.
Grand Margherita Hotel KuchingGrand Margherita Hotel Kuching - ÉtteremGrand Margherita Hotel Kuching - ÉtteremGrand Margherita Hotel Kuching - Exkluzív társalgóGrand Margherita Hotel Kuching - ÉtteremGrand Margherita Hotel Kuching - ElőcsarnokGrand Margherita Hotel Kuching - A szálloda kívülrőlGrand Margherita Hotel Kuching - Ételek és italokGrand Margherita Hotel Kuching - Exkluzív társalgóGrand Margherita Hotel Kuching - A szálloda kívülrőlGrand Margherita Hotel Kuching - TárgyalóGrand Margherita Hotel Kuching - ÉtteremGrand Margherita Hotel Kuching - SzolgáltatásokGrand Margherita Hotel Kuching - UszodaGrand Margherita Hotel Kuching - BálteremGrand Margherita Hotel Kuching - FitneszteremGrand Margherita Hotel Kuching - A szálloda kívülrőlGrand Margherita Hotel Kuching - VendégszobaGrand Margherita Hotel Kuching - VendégszobaGrand Margherita Hotel Kuching - VendégszobaGrand Margherita Hotel Kuching - TárgyalóGrand Margherita Hotel Kuching - VendégszobaGrand Margherita Hotel Kuching - VendégszobaGrand Margherita Hotel Kuching - VendégszobaGrand Margherita Hotel Kuching - VendégszobaGrand Margherita Hotel Kuching - TárgyalóGrand Margherita Hotel Kuching - TárgyalóGrand Margherita Hotel Kuching - VendégszobaGrand Margherita Hotel Kuching - UszodaGrand Margherita Hotel Kuching - VendégszobaGrand Margherita Hotel Kuching - FürdőszobaGrand Margherita Hotel Kuching - FürdőszobaGrand Margherita Hotel Kuching - VendégszobaGrand Margherita Hotel Kuching - UszodaGrand Margherita Hotel Kuching - VendégszobaGrand Margherita Hotel Kuching - VendégszobaGrand Margherita Hotel Kuching - UszodaGrand Margherita Hotel Kuching - VendégszobaGrand Margherita Hotel Kuching - A szálloda kívülrőlGrand Margherita Hotel Kuching - A szálloda kívülrőlGrand Margherita Hotel Kuching - UszodaGrand Margherita Hotel Kuching - VendégszobaGrand Margherita Hotel Kuching - VendégszobaGrand Margherita Hotel Kuching - VendégszobaGrand Margherita Hotel Kuching - VendégszobaGrand Margherita Hotel Kuching - VendégszobaGrand Margherita Hotel Kuching - VendégszobaGrand Margherita Hotel Kuching - VendégszobaGrand Margherita Hotel Kuching - VendégszobaGrand Margherita Hotel Kuching - VendégszobaGrand Margherita Hotel Kuching - Vendégszoba

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.