Grand Supreme Hotel Kuching

Jalan Ban Hock, Kuching városközpont, Kuching, Malajzia 93100 (Térkép)

Grand Supreme Hotel Kuching Kuching - Vendégszoba Grand Supreme Hotel Kuching Kuching - Vendégszoba Grand Supreme Hotel Kuching Kuching - Vendégszoba Grand Supreme Hotel Kuching Kuching - Vendégszoba Grand Supreme Hotel Kuching Kuching - Vendégszoba Grand Supreme Hotel Kuching Kuching - Kávézó Grand Supreme Hotel Kuching Kuching - Kilátás Grand Supreme Hotel Kuching Kuching - Vendégszoba Grand Supreme Hotel Kuching Kuching - Vendégszoba Grand Supreme Hotel Kuching Kuching - Vendégszoba Grand Supreme Hotel Kuching Kuching - Vendégszoba Grand Supreme Hotel Kuching Kuching - Kávézó Grand Supreme Hotel Kuching Kuching - Vendégszoba Grand Supreme Hotel Kuching Kuching - Kávézó Grand Supreme Hotel Kuching Kuching - Vendégszoba Grand Supreme Hotel Kuching Kuching - Vendégszoba
Grand Supreme Hotel Kuching Kuching - Vendégszoba Grand Supreme Hotel Kuching Kuching - Vendégszoba Grand Supreme Hotel Kuching Kuching - Vendégszoba Grand Supreme Hotel Kuching Kuching - Vendégszoba Grand Supreme Hotel Kuching Kuching - Vendégszoba Grand Supreme Hotel Kuching Kuching - Vendégszoba Grand Supreme Hotel Kuching Kuching - A szálloda kívülről
Kerület: Kuching városközpont Szobák száma: 94

7,1

7,8
7,4
7,0
7,0
5,8
Norbert K. Párban utazók Hungary, 2015. február 16.
A Macskák városa

Elhelyezkedése, Ár/érték aránya, komfortos
Remek elhelyezkedésű szálloda, Kuching városát ajánljuk minden utazni vágyó embernek. Negatívum a szegényes, kis választékú reggeli.
Wan O. Egyéni utazók Malaysia, 2015. december 27.
Superb desk and room service, complimentary break.

Silent, desk & room service personal so friendly, informative and helpful.
Enjoyable and valuable for money, just a little bit far walking distance from attractive places around.
Tan J. Család fiatal gyerekekkel Singapore, 2015. december 20.
Pleasant stay with warm greeting from the counter

We arrived late night and was last to check in for the day. Receptionist was patient and helpful. Location is great.
It was a short stay in this hotel. Price is set right as a 2-star hotel. Shower area is old and need upgrading.
Frichard R. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2015. december 15.
average

location & staff
good..
Yang T. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2015. december 14.
good

attitude
Kyle N. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2015. december 6.
A good comfortable place

Good, Value for money and Spacious
Always a good hotel to stay when you are on a budget travelling. The Hotel need an uplift because the hotel is a quite a good place thou not luxurious.
Guan K. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2015. november 27.
Managing Director is very friendly and helpful.

Dekat dengan gerai-gerai makan.
Sukardi M. Párban utazók Malaysia, 2015. november 23.
Affordable place to stay

Location...staff and invironment
Great place to choose
Fatiah O. Csoportos utazók Malaysia, 2015. november 23.
good great amazing

friendly staff, nice accomodation, great facilities
Nurul S. Üzleti utazók Malaysia, 2015. november 18.
Great

Friendly, cleanliness, value for money
Great

Grand Supreme Hotel Kuching KuchingGrand Supreme Hotel Kuching Kuching - VendégszobaGrand Supreme Hotel Kuching Kuching - VendégszobaGrand Supreme Hotel Kuching Kuching - VendégszobaGrand Supreme Hotel Kuching Kuching - VendégszobaGrand Supreme Hotel Kuching Kuching - VendégszobaGrand Supreme Hotel Kuching Kuching - KávézóGrand Supreme Hotel Kuching Kuching - KilátásGrand Supreme Hotel Kuching Kuching - VendégszobaGrand Supreme Hotel Kuching Kuching - VendégszobaGrand Supreme Hotel Kuching Kuching - VendégszobaGrand Supreme Hotel Kuching Kuching - VendégszobaGrand Supreme Hotel Kuching Kuching - KávézóGrand Supreme Hotel Kuching Kuching - VendégszobaGrand Supreme Hotel Kuching Kuching - KávézóGrand Supreme Hotel Kuching Kuching - VendégszobaGrand Supreme Hotel Kuching Kuching - VendégszobaGrand Supreme Hotel Kuching Kuching - VendégszobaGrand Supreme Hotel Kuching Kuching - VendégszobaGrand Supreme Hotel Kuching Kuching - VendégszobaGrand Supreme Hotel Kuching Kuching - VendégszobaGrand Supreme Hotel Kuching Kuching - VendégszobaGrand Supreme Hotel Kuching Kuching - VendégszobaGrand Supreme Hotel Kuching Kuching - A szálloda kívülről