Grandview Hotel

7,6
7,8
7,5
6,5
Chook W. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2016. május 2.
local foods, supermarket are nearby
4,7
Convenient store and shops just within walking distance. The only disadvantage is the hotel a bit far from tourist attraction. Hotel provide shuttle bus from and to Outer Harbor Terminal.
Angell Y. Párban utazók Hong Kong, 2016. május 2.
Clean
Nice place.
Kai M. Párban utazók Hong Kong, 2016. április 26.
Great Hotel
Good location and Very Clean and Quiet
Hong H. Üzleti utazók Singapore, 2016. április 14.
near customers office
local is good and is convenient to roam around too
Hong H. Üzleti utazók Singapore, 2016. április 14.
nice location
convenient to meet customer
Thanabadee S. Üzleti utazók Thailand, 2016. április 14.
near by local accomodate
4,7
Hotel located near by local accomodate , horse racecourse and more food shop & supermarket
Yash V. Egyéni utazók United Kingdom, 2016. március 28.
Grandview Hotel
Really good value for money. Rooms were spacious and clean. Staff were helpful and spoke good English. About a 30HKD cab ride away from Venetian, Hard Rock etc.Definitely recommended. Didn't have a chance to try out the facilities..
Lee F. Család fiatal gyerekekkel Hong Kong, 2016. március 27.
Good Service
Good Service & Location
Ka Y. Párban utazók China, 2016. március 27.
bad
3,7
not good
Oi Y. Üzleti utazók Hong Kong, 2016. március 19.
Staff service
I am a bit disappointed with their staff attitude, otherwise everything else is pretty good
Grandview Hotel MakaóGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - LakosztályGrandview Hotel Makaó - ElőcsarnokGrandview Hotel Makaó - ÉtteremGrandview Hotel Makaó - SpaGrandview Hotel Makaó - FitneszteremGrandview Hotel Makaó - Szórakozási lehetőségekGrandview Hotel Makaó - SpaGrandview Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlGrandview Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - ÉtteremGrandview Hotel Makaó - LakosztályGrandview Hotel Makaó - FitneszteremGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - UszodaGrandview Hotel Makaó - ÉtteremGrandview Hotel Makaó - KávézóGrandview Hotel Makaó - LakosztályGrandview Hotel Makaó - SzolgáltatásokGrandview Hotel Makaó - SzolgáltatásokGrandview Hotel Makaó - Ételek és italokGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - Ételek és italokGrandview Hotel Makaó - FitneszteremGrandview Hotel Makaó - FitneszteremGrandview Hotel Makaó - Ételek és italokGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - FürdőszobaGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - SzolgáltatásokGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - Ételek és italokGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - UszodaGrandview Hotel Makaó - UszodaGrandview Hotel Makaó - SzolgáltatásokGrandview Hotel Makaó - ElőcsarnokGrandview Hotel Makaó - Fürdőszoba

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.