Grandview Hotel

142 Estrada Governador Albano de Oliveira, Taipa / Cotai, Makaó (Térkép)

Grandview Hotel Makaó - Vendégszoba Grandview Hotel Makaó - Vendégszoba Grandview Hotel Makaó - Vendégszoba Grandview Hotel Makaó - Vendégszoba Grandview Hotel Makaó - Lakosztály Grandview Hotel Makaó - Fürdőszoba Grandview Hotel Makaó - Előcsarnok Grandview Hotel Makaó - Étterem Grandview Hotel Makaó - Spa Grandview Hotel Makaó - Fitneszterem Grandview Hotel Makaó - A szálloda kívülről Grandview Hotel Makaó - Szórakozási lehetőségek Grandview Hotel Makaó - Spa Grandview Hotel Makaó - A szálloda kívülről Grandview Hotel Makaó - A szálloda kívülről Grandview Hotel Makaó - Vendégszoba
Grandview Hotel Makaó - Étterem Grandview Hotel Makaó - Vendégszoba Grandview Hotel Makaó - Lakosztály Grandview Hotel Makaó - Fitneszterem Grandview Hotel Makaó - Vendégszoba Grandview Hotel Makaó - Vendégszoba Grandview Hotel Makaó - Uszoda Grandview Hotel Makaó - Étterem Grandview Hotel Makaó - Kávézó Grandview Hotel Makaó - Lakosztály Grandview Hotel Makaó - Szolgáltatások Grandview Hotel Makaó - Szolgáltatások
Kerület: Taipa / Cotai Szobák száma: 438

7,5
7,6
7,8
7,5
6,5
Yi K. Egyéni utazó United Kingdom, 2015. augusztus 30.
Quite good

Location. Clean. Location
Not bad
Sng T. Csoportos utazó Singapore, 2015. augusztus 26.
Value For Money

Flexible,Convenience,Value for Money
We have 3 room. 2 of the room the turf club enjoy the beautiful view and only one the view facing residential area is dirty view
Sok T. Üzleti utazó Malaysia, 2015. augusztus 23.
Reasonable Price

Reasonable Price but Nothing Much
Ana M. Párban utazó Philippines, 2015. augusztus 11.
ok stay

nothing much to say. it was ok. and very basic.
the stay was ok, comfortable sleep. nothing much to say.
Dunstan L. Üzleti utazó Macau, 2015. július 23.

Spacious and cozy
Marcelino D. Egyéni utazó Portugal, 2015. július 8.
Grandview Hotel
Ez az ügyfél csupán értékelte a szállást, de nem írt megjegyzést.
Ahmet C. Párban utazó Turkey, 2015. június 19.
Avarage standard hotel

Location, now free wifi in room as well, valet stuff
It's nice hotel
Kian P. Csoportos utazó Singapore, 2015. június 13.
Pleasant Stay

Friendly staffs with nearby convenient store
Cosy place n clean room
Lee C. Üzleti utazó Malaysia, 2015. június 5.
worst hotel

4,3
Bad experience
Terakarn W. Egyéni utazó Thailand, 2015. június 3.
Good hotel.

Good location, near bus stop and food zone. Hotel is clean. Staff have good service. Unfortunately, i don't have a dinner there so i have no comment about food.

Grandview Hotel MakaóGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - LakosztályGrandview Hotel Makaó - FürdőszobaGrandview Hotel Makaó - ElőcsarnokGrandview Hotel Makaó - ÉtteremGrandview Hotel Makaó - SpaGrandview Hotel Makaó - FitneszteremGrandview Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlGrandview Hotel Makaó - Szórakozási lehetőségekGrandview Hotel Makaó - SpaGrandview Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlGrandview Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - ÉtteremGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - LakosztályGrandview Hotel Makaó - FitneszteremGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - UszodaGrandview Hotel Makaó - ÉtteremGrandview Hotel Makaó - KávézóGrandview Hotel Makaó - LakosztályGrandview Hotel Makaó - SzolgáltatásokGrandview Hotel Makaó - SzolgáltatásokGrandview Hotel Makaó - Ételek és italokGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - Ételek és italokGrandview Hotel Makaó - FitneszteremGrandview Hotel Makaó - FitneszteremGrandview Hotel Makaó - Ételek és italokGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - FürdőszobaGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - SzolgáltatásokGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - Ételek és italokGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - UszodaGrandview Hotel Makaó - UszodaGrandview Hotel Makaó - SzolgáltatásokGrandview Hotel Makaó - ElőcsarnokGrandview Hotel Makaó - VendégszobaGrandview Hotel Makaó - Fürdőszoba