H10 Berlin Ku'damm Hotel

9,0

8,9
9,0
9,4
Christian W. Párban utazók Switzerland, 2016. április 16.
Perfect
Excellent Place to stay!
Alicia H. Egyéni utazók United States of America, 2016. április 13.
Location and Facilities are nice
wishing the staff can be more helpful, was feeling ill the second night, and the front desk provided me with the wrong information about finding the pharmacy to purchased medicine, had to stop by larger hotel to ask for help
Yi T. Üzleti utazók Taiwan, 2016. április 5.
Good location
It is just next to underground but we drive car to here this time. The parking charge is way too expensive. Expect that, everything is good. Stylish, spacious and clear room!
Bernardus M. Egyéni utazók Germany, 2016. március 29.
excellent value for money
only - : charging 10€ for checking out one (!) hour later does not stand in line with the room rate
Cheuk H. Párban utazók United Kingdom, 2016. március 23.
Nice hotel
Mie M. Üzleti utazók Myanmar, 2016. március 7.

Allar A. Párban utazók Finland, 2016. március 5.
Great service and good value for money
Ammad K. Üzleti utazók Pakistan, 2016. február 20.
Good place to stay & value for money
Good place to stay & value for money
Rashid A. Egyéni utazók Saudi Arabia, 2016. január 30.
Fabilous
I loved this hotel and definitly would stay again
Theodora E. Párban utazók Cyphrus, 2016. január 23.
PERFECT STAY
NICE \ BRAND NEW HOTEL\ EXCELLENT BUT EXPENSIVE BREAKFAST\ CENTRALLY LOCATED
H10 Berlin Ku’damm Hotel BerlinH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - A szálloda belülrőlH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - Business CenterH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - A szálloda belülrőlH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - ElőcsarnokH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - RecepcióH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - A szálloda kívülrőlH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - Pub/LoungeH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - A szálloda kívülrőlH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - BejáratH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - Business CenterH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - ÉtteremH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - ÉtteremH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - ÉtteremH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - FitneszteremH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - VendégszobaH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - SpaH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - SpaH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - TárgyalóH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - Erkély/TeraszH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - Erkély/TeraszH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - Exkluzív társalgóH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - A szálloda belülrőlH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - A szálloda kívülrőlH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - VendégszobaH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - Exkluzív társalgóH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - VendégszobaH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - VendégszobaH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - ÉtteremH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - TárgyalóH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - TárgyalóH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - VendégszobaH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - Exkluzív társalgóH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - TárgyalóH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - TárgyalóH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - TárgyalóH10 Berlin Ku’damm Hotel Berlin - Tárgyaló