Harbour Grand Hong Kong Hotel

7,9
8,4
8,4
7,5
Toth T. Párban utazók Hungary, 2011. január 15.
A szálloda csodálatos a személyzet kedves

Stílusos, igényes hotel, remek kiszolgálás, a központtól néhány percre
A szálloda nagyon jól felszerelt, tiszta és igazán minden igényt kielégít. A személyzet barátságos és segítőkész! Nagyon alkalmas üzleti úton lévőknek és akik csak megnéznék Hong Kong nevezetességeit. A szállodából néhány perc alatt bent vagy a központba, a gyorsforgalmi út segítségével taxival igen olcsón eljuthatsz a látnivalókhoz. Érdemes kipróbálni a Ferry-ket amikkel akár Macao-ra is eljuthatsz 1 óra alatt.
Tibor K. Párban utazók Hungary, 2011. január 2.
Különleges fürdőszoba

Közelben kiváló éttermek
Nagyon jól megközelíthető szálloda, kedves személyzet. A szoba jó felszereltségű, a fürdőszobától és a wc-től csak egy üvegfal választja el. Ez néha zavaró lehet. Drága, de Hong Kongban minden szálloda drága. Közelben rengeteg jó vendéglő van.
Sheng C. Család fiatal gyerekekkel China, 2016. április 21.
good
good
Martin B. Üzleti utazók South Africa, 2016. április 16.
Hong Kong Business
All in all a nice hotel, my one complaint was the poor quality Internet Connection which made it difficult to communicate effectively using services like Skype
Britta S. Párban utazók Sweden, 2016. április 16.
lot of constructing in the area
4,3
They build a new hotel just beside this and as well renovated an other one. The staff is very friendly, but many of them did´t speak english with made some confusions.
Peter M. Párban utazók Thailand, 2016. április 15.
Great view of the bay at night
visit the 188 restaurant 41st floor
Sandro M. Párban utazók Brazil, 2016. április 4.
Always good to stay at Harbour Grand
4,7
Clean room and friendly staff.
Joe P. Üzleti utazók Singapore, 2016. április 3.
Harbour Grand HK
Stayed there quite a few times. Comfortable. Just avoid checking in or out during mid day. Long queue.
Helena R. Család idősebb gyerekekkel Sweden, 2016. április 3.
Disappointing
4,3
Despite having paid our stay in total 4 mths in advance we were made to pay a large deposit that blocked our credit card funds for the entire stay in HK. Front desk constantly undermanned. Pool in water was cold. Wifi was unsatisfactory. View was not towards city as promised.
Kenny W. Család fiatal gyerekekkel United States of America, 2016. március 29.
Kenny wing
No local phone call was bad
1-2 a 2 értékelésből
Harbour Grand Hong Kong Hotel HongkongHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - FitneszteremHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - KilátásHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - Business CenterHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - ÉtteremHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - Pub/LoungeHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - ElőcsarnokHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - UszodaHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - Pub/LoungeHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - Pub/LoungeHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - ÉtteremHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - ÉtteremHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - KilátásHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - ÉtteremHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - LakosztályHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - Közeli tömegközlekedésHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - TárgyalóHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - Ételek és italokHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - ÉtteremHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - VendégszobaHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - Erkély/TeraszHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - VendégszobaHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - VendégszobaHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - VendégszobaHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - Vendégszoba

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.