Harbour Grand Hong Kong Hotel

7,9
8,4
8,4
7,5
Toth T. Párban utazók Hungary, 2011. január 15.
A szálloda csodálatos a személyzet kedves

Stílusos, igényes hotel, remek kiszolgálás, a központtól néhány percre
A szálloda nagyon jól felszerelt, tiszta és igazán minden igényt kielégít. A személyzet barátságos és segítőkész! Nagyon alkalmas üzleti úton lévőknek és akik csak megnéznék Hong Kong nevezetességeit. A szállodából néhány perc alatt bent vagy a központba, a gyorsforgalmi út segítségével taxival igen olcsón eljuthatsz a látnivalókhoz. Érdemes kipróbálni a Ferry-ket amikkel akár Macao-ra is eljuthatsz 1 óra alatt.
Tibor K. Párban utazók Hungary, 2011. január 2.
Különleges fürdőszoba

Közelben kiváló éttermek
Nagyon jól megközelíthető szálloda, kedves személyzet. A szoba jó felszereltségű, a fürdőszobától és a wc-től csak egy üvegfal választja el. Ez néha zavaró lehet. Drága, de Hong Kongban minden szálloda drága. Közelben rengeteg jó vendéglő van.
Matthias P. Párban utazók Austria, 2016. február 10.
Good City Hotel

good location, friendly staff, clean and cozy
Overall a great HK City Hotel with good facilities and friendly and helpful staff. Clean Rooms with good size Bathroom and a nice Harbour View.
Antonius P. Üzleti utazók Indonesia, 2016. február 6.
nice place to stay

all staff are very nice. fantastic view.
Chin M. Párban utazók Hong Kong, 2016. január 31.
good service

staff is very helpful, hotel is new and clean,
Ann F. Üzleti utazók United Kingdom, 2016. január 20.
Jewel in Hong Kong

Close to MTR, great entrance and foyer, staff performance
9,7
Surya D. Párban utazók Indonesia, 2016. január 17.
Great views of harbour

Nice harbour view, freindly staffs and location
staff were friendly and professional, room clean and functional. Close to MTR. nice view .
Shilpa V. Üzleti utazók India, 2016. január 15.
Always pleasure to stay at Harbour grand hotel

Service, rooms, location
It's a very good hotel to stay in. I usually stay there when i visit Hong Kong for business. Room size is good, hygene & service is good. Food is also nice, but I wish it was a bit cheaper. I feel restaurent prices here are very expensive. I stay normally at club room & I love their service at 41st floor lounge. It's comfortable, fast & good quality.
Stephanie H. Párban utazók Singapore, 2016. január 14.
Awesome Hotel

Service, Thought, Room
Very well attentive staff. room service is good.
Antoni H. Család idősebb gyerekekkel Indonesia, 2016. január 13.
average.

location, location, location.
1-2 a 2 értékelésből
Harbour Grand Hong Kong Hotel HongkongHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - FitneszteremHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - KilátásHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - Business CenterHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - ÉtteremHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - Pub/LoungeHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - ElőcsarnokHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - UszodaHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - Pub/LoungeHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - Pub/LoungeHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - ÉtteremHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - ÉtteremHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - KilátásHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - ÉtteremHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - LakosztályHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - Közeli tömegközlekedésHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - TárgyalóHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - Ételek és italokHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - ÉtteremHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - VendégszobaHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - Erkély/TeraszHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - VendégszobaHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - VendégszobaHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - VendégszobaHarbour Grand Hong Kong Hotel Hongkong - Vendégszoba