Harbour Plaza Resort City

No.18 Tin Yan Road, Tin Shui Wai, Hongkong (Térkép)

Harbour Plaza Resort City Hongkong - A szálloda kívülről Harbour Plaza Resort City Hongkong - Vendégszoba Harbour Plaza Resort City Hongkong - Vendégszoba Harbour Plaza Resort City Hongkong - Lakosztály Harbour Plaza Resort City Hongkong - Lakosztály Harbour Plaza Resort City Hongkong - Lakosztály Harbour Plaza Resort City Hongkong - Vendégszoba Harbour Plaza Resort City Hongkong - Vendégszoba Harbour Plaza Resort City Hongkong - Vendégszoba Harbour Plaza Resort City Hongkong - Vendégszoba Harbour Plaza Resort City Hongkong - Vendégszoba Harbour Plaza Resort City Hongkong - Vendégszoba Harbour Plaza Resort City Hongkong - Vendégszoba Harbour Plaza Resort City Hongkong - A szálloda belülről Harbour Plaza Resort City Hongkong - A szálloda belülről Harbour Plaza Resort City Hongkong - A szálloda belülről
Harbour Plaza Resort City Hongkong - Előcsarnok Harbour Plaza Resort City Hongkong - Uszoda Harbour Plaza Resort City Hongkong - Golfpálya Harbour Plaza Resort City Hongkong - Szórakozási lehetőségek Harbour Plaza Resort City Hongkong - Fitneszterem Harbour Plaza Resort City Hongkong - Fitneszterem Harbour Plaza Resort City Hongkong - Étterem Harbour Plaza Resort City Hongkong - Étterem Harbour Plaza Resort City Hongkong - Étterem Harbour Plaza Resort City Hongkong - Bálterem Harbour Plaza Resort City Hongkong - Tárgyaló Harbour Plaza Resort City Hongkong - Tárgyaló
Kerület: Tin Shui Wai Szobák száma: 1102

6,6
8,0
7,9
Mee C. Párban utazó Netherlands, 2015. július 27.
reasonable

hotel is located near public transport and a shopping mall
we had a pleasant stay
Rukmini T. Egyéni utazó Indonesia, 2015. július 26.
need to train the staff to helping. .

room is big for Hong kong.clean
The room wall is not thick. You can hear people's talking next door and walking on corridors.
Arthur P. Család fiatal gyerekekkel United States of America, 2015. július 26.
Jade2

Price price price
Very enjoyable
Hoi Y. Párban utazó Hong Kong, 2015. július 25.
A nice weekend escape

Reasonable price, big room size and early check in
Lee S. Család fiatal gyerekekkel United States of America, 2015. július 24.
Nice hotel, just a little bit far

Room size
It was really roomy!
Po Y. Egyéni utazó Hong Kong, 2015. július 21.
Clean and nice

Comfort, clean and nice
Ka F. Párban utazó Hong Kong, 2015. július 17.
Reasonable price and near a shopping mall.

Roland H. Üzleti utazó Switzerland, 2015. július 17.
Sweetspot

Pricing, spaciose Bedroom,good Matress.
Our expectations where met.
Yu W. Párban utazó Hong Kong, 2015. július 9.
good stay

clean bed, big room for couples
very good, but need to change rail wat to west rail station
Wai M. Párban utazó Hong Kong, 2015. július 8.
ok

ok
Ok

Harbour Plaza Resort City HongkongHarbour Plaza Resort City Hongkong - A szálloda kívülrőlHarbour Plaza Resort City Hongkong - VendégszobaHarbour Plaza Resort City Hongkong - VendégszobaHarbour Plaza Resort City Hongkong - LakosztályHarbour Plaza Resort City Hongkong - LakosztályHarbour Plaza Resort City Hongkong - LakosztályHarbour Plaza Resort City Hongkong - VendégszobaHarbour Plaza Resort City Hongkong - VendégszobaHarbour Plaza Resort City Hongkong - VendégszobaHarbour Plaza Resort City Hongkong - VendégszobaHarbour Plaza Resort City Hongkong - VendégszobaHarbour Plaza Resort City Hongkong - VendégszobaHarbour Plaza Resort City Hongkong - VendégszobaHarbour Plaza Resort City Hongkong - A szálloda belülrőlHarbour Plaza Resort City Hongkong - A szálloda belülrőlHarbour Plaza Resort City Hongkong - A szálloda belülrőlHarbour Plaza Resort City Hongkong - ElőcsarnokHarbour Plaza Resort City Hongkong - UszodaHarbour Plaza Resort City Hongkong - GolfpályaHarbour Plaza Resort City Hongkong - Szórakozási lehetőségekHarbour Plaza Resort City Hongkong - FitneszteremHarbour Plaza Resort City Hongkong - FitneszteremHarbour Plaza Resort City Hongkong - ÉtteremHarbour Plaza Resort City Hongkong - ÉtteremHarbour Plaza Resort City Hongkong - ÉtteremHarbour Plaza Resort City Hongkong - BálteremHarbour Plaza Resort City Hongkong - TárgyalóHarbour Plaza Resort City Hongkong - TárgyalóHarbour Plaza Resort City Hongkong - VendégszobaHarbour Plaza Resort City Hongkong - Fürdőszoba