Hawaii Bali

Jl. Bypass Ngurah Rai No. 28x, Kuta, Bali, Indonézia 80361 (Térkép)

Hawaii Bali Bali - Ételek és italok Hawaii Bali Bali - Étterem Hawaii Bali Bali - A szálloda belülről Hawaii Bali Bali - Étterem Hawaii Bali Bali - Előcsarnok Hawaii Bali Bali - Kilátás Hawaii Bali Bali - Étterem Hawaii Bali Bali - Ételek és italok Hawaii Bali Bali - A környék Hawaii Bali Bali - Fürdőszoba Hawaii Bali Bali - Recepció Hawaii Bali Bali - Közeli látványosságok Hawaii Bali Bali - Tárgyaló Hawaii Bali Bali - A szálloda belülről Hawaii Bali Bali - Uszoda Hawaii Bali Bali - Ételek és italok
Kerület: Kuta Szobák száma: 48

Kellemes

6,8

7,1
7,0
Bela G. Párban utazók Hungary, 2013. január 11.
Közepes szállás

közel a reptér
A szálloda főút mellett található.Ez kétszer két sávos utat jelent és nagy zajt.Gyalog Kuta messze van,ezért vagy motort vagy autót célszerű bérelni..vagy marad a taxi.A szoba rendezett,meleg víz van,internet rendben,a szobák ablakai a folyosóra néznek.Légkondi rendebe,reggeli rendben.
Utazási tipp: Kuta
Rovenna D. Család idősebb gyerekekkel Australia, 2016. január 12.
Not good

Close to airport
Not comfortable place to stay
Rovenna D. Család idősebb gyerekekkel Australia, 2016. január 12.
not good enough

Close to airport
the room is not comfortable enough
Vicente L. Párban utazók Timor-Leste, 2015. december 7.
A simple hotel

Value for money, location & staff performance
It was a nice hotel.
Irene J. Család idősebb gyerekekkel New Zealand, 2015. október 29.
Handy location

Good shopping, close to airport, friendly staff
Average. We only stayed for a night
Syuwoon T. Párban utazók Malaysia, 2015. június 5.
Too bad!
3,3
I feel so disappointed when i first step into the room, the room is so small and dirty, not well maintain. the toilet is also dirty and small. I have to wear my slipper when walk inside the room. I think you can find a better hotel with this price.
Michael H. Csoportos utazók Indonesia, 2015. május 31.
Not Interesting

recepcionist
Fajrina S. Egyéni utazók Indonesia, 2015. április 11.

Strategist location, clean and comfort
Suzila M. Párban utazók Malaysia, 2015. március 14.
Nice room

Clean, staff helpful & good location.
Clean location, friendly staff & easy to search souvenior but far from seminyak beach.
Tan H. Család fiatal gyerekekkel Indonesia, 2015. február 16.
good hotel, near the airport

located near airport, clean swimming pool, near the shopping area
very nice & relax even only stay one night, our kids enjoy the swimming pool very much. only they dont allow late check out even for half an hour must be extra charge, little bit annoying. near to airport. no traffic problem. overall is quite nice

Hawaii Bali BaliHawaii Bali Bali - Ételek és italokHawaii Bali Bali - ÉtteremHawaii Bali Bali - A szálloda belülrőlHawaii Bali Bali - ÉtteremHawaii Bali Bali - ElőcsarnokHawaii Bali Bali - KilátásHawaii Bali Bali - ÉtteremHawaii Bali Bali - Ételek és italokHawaii Bali Bali - A környékHawaii Bali Bali - FürdőszobaHawaii Bali Bali - RecepcióHawaii Bali Bali - Közeli látványosságokHawaii Bali Bali - TárgyalóHawaii Bali Bali - A szálloda belülrőlHawaii Bali Bali - UszodaHawaii Bali Bali - Ételek és italok