Heritage Hotel

Roxas Boulevard corner EDSA, Pasay City, Pasay repülőtér, Manila, Fülöp-szigetek (Térkép)

Heritage Hotel Manila - A szálloda kívülről Heritage Hotel Manila - Uszoda Heritage Hotel Manila - Uszoda Heritage Hotel Manila - Előcsarnok Heritage Hotel Manila - Bálterem Heritage Hotel Manila - Vendégszoba Heritage Hotel Manila - Étterem Heritage Hotel Manila - Golfpálya Heritage Hotel Manila - Exkluzív társalgó Heritage Hotel Manila - Vendégszoba Heritage Hotel Manila - Vendégszoba Heritage Hotel Manila - Vendégszoba Heritage Hotel Manila - Vendégszoba Heritage Hotel Manila - Előcsarnok Heritage Hotel Manila - Vendégszoba Heritage Hotel Manila - Vendégszoba
Heritage Hotel Manila - Recepció Heritage Hotel Manila - Lakosztály Heritage Hotel Manila - Lakosztály Heritage Hotel Manila - Lakosztály
Kerület: Pasay repülőtér Szobák száma: 450

7,2
8,1
7,5
7,4
7,6
7,0
Ninnie A. Párban utazó Philippines, 2015. augusztus 30.
room

?
3,3
Saturnina E. Család idősebb gyerekekkel Philippines, 2015. augusztus 29.

Clean
4,3
Relaxing ang comfortable
Denis A. Család idősebb gyerekekkel Philippines, 2015. augusztus 28.
good

food
nice
Arasu D. Párban utazó Singapore, 2015. augusztus 27.
Old but gold

I always stay here as its nearer to teh airport and SM Asia. Rooms are clean and i love the bed
Overall was ok,only spoiled by the indifference attitude of the counter and return staff.
Janice A. Párban utazó Philippines, 2015. augusztus 24.
Staycation

Location.. Food... Location
A "so" "so" hotel.. Kuya in the Pool Area is very nice and accommodating as compared to the girl in the reception area.. Not so helpful.. We've enjoyed our stay though :)
Cleotilde D. Párban utazó Philippines, 2015. augusztus 23.
A worth staying value for money hotel

Great Hotel with clean swimming pool, delicious buffet breakfast, central location
Great and comfortable... i'll surely go back...
Joe P. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. augusztus 22.
best hotel during our stay in manila

spacious
great!
Hephzibah T. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. augusztus 22.
nil

buffet breakfast, polite staff, location
Jim G. Üzleti utazó Philippines, 2015. augusztus 21.
No title

comfortable
wifi should always be free. not paid for
Ruisito D. Csoportos utazó Australia, 2015. augusztus 17.
Good Location and helful staff

Location, Price, Nice Staff
My stay at Herritage was quite good, I got my room change so that my beds change from twin double beds to a Massive King size bed without problems. The buffet breakfast is mainly halal type breakfast. They dont have bacon out, however i found out that I can have bacon if i asked for it.

Heritage Hotel ManilaHeritage Hotel Manila - A szálloda kívülrőlHeritage Hotel Manila - UszodaHeritage Hotel Manila - UszodaHeritage Hotel Manila - ElőcsarnokHeritage Hotel Manila - BálteremHeritage Hotel Manila - VendégszobaHeritage Hotel Manila - ÉtteremHeritage Hotel Manila - GolfpályaHeritage Hotel Manila - Exkluzív társalgóHeritage Hotel Manila - VendégszobaHeritage Hotel Manila - VendégszobaHeritage Hotel Manila - VendégszobaHeritage Hotel Manila - VendégszobaHeritage Hotel Manila - ElőcsarnokHeritage Hotel Manila - VendégszobaHeritage Hotel Manila - VendégszobaHeritage Hotel Manila - RecepcióHeritage Hotel Manila - LakosztályHeritage Hotel Manila - LakosztályHeritage Hotel Manila - Lakosztály