Holiday Inn Macao Cotai Central

Sands Cotai Central Cotai Strip, Taipa / Cotai, Makaó (Térkép)

Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - Vendégszoba Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - Vendégszoba Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - Vendégszoba Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - A szálloda belülről Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - Étterem Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - Vendégszoba Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - Vendégszoba Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - Étterem Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - Pub/Lounge Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - Pub/Lounge Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - Recepció Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - Előcsarnok Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - Előcsarnok Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - Üzletek Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - Fitneszterem Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - Uszoda
Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - A szálloda kívülről Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - A szálloda kívülről Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - Kert Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - A szálloda kívülről Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - Vendégszoba Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - Uszoda Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - Fürdőszoba Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - Szórakozási lehetőségek Holiday Inn Macao Cotai Central Makaó - Vendégszoba
Kerület: Taipa / Cotai Szobák száma: 1224

8,2
8,5
8,6
8,8
7,5
Ming S. Család idősebb gyerekekkel Hong Kong, 2015. július 26.
Comfortable stay

Spacious room, separate bath tub & shower stand, good location
Vincent L. Párban utazó Singapore, 2015. július 22.
Comfortable bed, excellent service, great location

Bed, location, service
Wonderful stay. Will return
Lwellyn M. Csoportos utazó Philippines, 2015. július 21.
Value for Money

Quality at its finest!
Awesome!
Bak T. Üzleti utazó Malaysia, 2015. július 20.
no
4,7
confirmed check in time at 1500 hours had consider late but delayed to 1630 hours than getting check in!! when check time next day they call up ask 2 check out be4 1200 noon!it's fair 2 a room guest pls dont recommend this type of hotel 2 u r agoda customers....
Pieter M. Csoportos utazó Indonesia, 2015. július 20.
Rooms and location easily exceeded my expectation

Room cleanliness, staff helpful and location
9,7
A pleasant family holiday
Loh S. Párban utazó Singapore, 2015. július 19.
GREAT STAY

THE LOCATION, THE ROOM AND THE BED!
Sau L. Egyéni utazó Malaysia, 2015. július 19.
worth of the moneyl

clean, comfortable,convienence
convienence for shopping and it also link to Venetian
Wing S. Család fiatal gyerekekkel Hong Kong, 2015. július 19.
Good stay in Macau

Reasonable price, spacious room and efficient check in and check out experience !
It's confortable, best if can have kids bathing facilities.
Edwin N. Párban utazó Singapore, 2015. július 19.
Clean and fair value

Clean, good location, efficient service
No complaints
Samson T. Üzleti utazó Philippines, 2015. július 17.
better hotel than venetian because it clean

clean , comfortable and convinient
my favorite hotel in the whole contai area because its clean , staff are kind and they will treat like a king

Holiday Inn Macao Cotai Central MakaóHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - VendégszobaHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - VendégszobaHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - VendégszobaHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - A szálloda belülrőlHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - ÉtteremHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - VendégszobaHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - VendégszobaHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - ÉtteremHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - Pub/LoungeHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - Pub/LoungeHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - RecepcióHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - ElőcsarnokHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - ElőcsarnokHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - ÜzletekHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - FitneszteremHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - UszodaHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - A szálloda kívülrőlHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - A szálloda kívülrőlHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - KertHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - A szálloda kívülrőlHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - VendégszobaHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - UszodaHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - FürdőszobaHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - Szórakozási lehetőségekHoliday Inn Macao Cotai Central Makaó - Vendégszoba