Holiday Inn Macau Hotel

82-86 Rua de Pequim, Makaó város, Makaó (Térkép)

Holiday Inn Macau Hotel Makaó - A szálloda belülről Holiday Inn Macau Hotel Makaó - Spa Holiday Inn Macau Hotel Makaó - Fitneszterem Holiday Inn Macau Hotel Makaó - Exkluzív társalgó Holiday Inn Macau Hotel Makaó - Spa Holiday Inn Macau Hotel Makaó - Exkluzív társalgó Holiday Inn Macau Hotel Makaó - Fitneszterem Holiday Inn Macau Hotel Makaó - Ételek és italok Holiday Inn Macau Hotel Makaó - Spa Holiday Inn Macau Hotel Makaó - A szálloda kívülről Holiday Inn Macau Hotel Makaó - Uszoda Holiday Inn Macau Hotel Makaó - Spa Holiday Inn Macau Hotel Makaó - Előcsarnok Holiday Inn Macau Hotel Makaó - Recepció Holiday Inn Macau Hotel Makaó - Fürdőszoba Holiday Inn Macau Hotel Makaó - Vendégszoba
Holiday Inn Macau Hotel Makaó - Vendégszoba Holiday Inn Macau Hotel Makaó - Vendégszoba Holiday Inn Macau Hotel Makaó - Business Center Holiday Inn Macau Hotel Makaó - Spa Holiday Inn Macau Hotel Makaó - Uszoda Holiday Inn Macau Hotel Makaó - Étterem
Kerület: Makaó város Szobák száma: 323

7,6

7,4
8,2
7,8
7,6
8,0
6,6
Loung-Yie T. Párban utazók Taiwan, 2016. január 28.
cosy

service,location,room
Martin S. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2016. január 4.
Location

Friendly Staff
Very accommodating!!!
Nice hotel

clean
Law H. Üzleti utazók Hong Kong, 2015. december 20.
relax

big bed , cleaner, good service
Lim J. Párban utazók Malaysia, 2015. december 16.
Great & Comfort Room

Cleanliness
Great and the staff are helpful and knowledgeable. Small flaws : Missing bedroom shoes as some part of the floor is marble and cool during winter. (especially out from Toilet)
Lim J. Párban utazók Malaysia, 2015. december 16.
Great getaway hotel

staff are very helpful
Very relax and we are well taken care off. Staff provide great help when we ask for direction and information.
Tan R. Csoportos utazók Singapore, 2015. december 13.
So So
na
Parmesah R. Csoportos utazók Malaysia, 2015. december 6.
Holiday Inn the best hotel to stayed.

Best location, Room are very clean and easy transport
Macau Holiday Inn are one of the best hotel i stayed.It's located center of Macau City. Easy to walk in all the places.

Holiday Inn Macau Hotel MakaóHoliday Inn Macau Hotel Makaó - A szálloda belülrőlHoliday Inn Macau Hotel Makaó - SpaHoliday Inn Macau Hotel Makaó - FitneszteremHoliday Inn Macau Hotel Makaó - Exkluzív társalgóHoliday Inn Macau Hotel Makaó - SpaHoliday Inn Macau Hotel Makaó - Exkluzív társalgóHoliday Inn Macau Hotel Makaó - FitneszteremHoliday Inn Macau Hotel Makaó - Ételek és italokHoliday Inn Macau Hotel Makaó - SpaHoliday Inn Macau Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlHoliday Inn Macau Hotel Makaó - UszodaHoliday Inn Macau Hotel Makaó - SpaHoliday Inn Macau Hotel Makaó - ElőcsarnokHoliday Inn Macau Hotel Makaó - RecepcióHoliday Inn Macau Hotel Makaó - FürdőszobaHoliday Inn Macau Hotel Makaó - VendégszobaHoliday Inn Macau Hotel Makaó - VendégszobaHoliday Inn Macau Hotel Makaó - VendégszobaHoliday Inn Macau Hotel Makaó - Business CenterHoliday Inn Macau Hotel Makaó - SpaHoliday Inn Macau Hotel Makaó - UszodaHoliday Inn Macau Hotel Makaó - Étterem