Home Crest Hotel

8,2
8,4
8,2
7,0
Kevin W. Párban utazók United Kingdom, 2016. május 2.
Great location, very friendly staff, nice big room
I have stayed in most all Hotels in Davao , the difference's here are the staff were excellent, little things like bringing your bags to room , we even slept late today, an hour past breakfast time closing, and the staff delivered, breakfast in bed, !! At no charge !! Its close to SM, close to Samal Ferry, I would recommend this hotel!! That's service
Kevin W. Párban utazók United Kingdom, 2016. május 1.
Excellent hotel great location,
I would recommend this hotel, I've stayed in most all hotel's in Davao, This was very comfortable, Staff we're friendly,, very , very efficient, Missed breakfast by one hour, called receptionist , got two breakfast , delivered , breakfast in bed ! How many hotel's would've done that ?
James O. Üzleti utazók Philippines, 2016. április 8.
Clean but noisy
Need to improve acoustics to reduce reverberation of sounds.
Rencel M. Üzleti utazók Philippines, 2016. március 19.
Nice hotel
budget hotel
Alan R. Párban utazók United Kingdom, 2015. augusztus 6.
Felt like one of the family here at this hotel

Very friendly and welcoming staff, location directly opposite SM mall, good sized double room
First time at this hotel but would definitely stay again.
Juraya J. Egyéni utazók Philippines, 2015. július 22.
Clean and comfy

Comfortable room, nice staff, nice location
Comfortable
Flordeliza D. Párban utazók Philippines, 2015. július 6.
Value for money

Attentive staff, clean and comfortable , value for money
Pleasant stay
Cynthia C. Párban utazók Philippines, 2015. június 20.
pleasant stay

location, staff, food
good location. stone's throw from SM. friendly staff. food at cafe is good and reasonably priced. clean and looks new.
Joysville T. Egyéni utazók Philippines, 2015. június 17.
very friendly staff, value for money

location, comfortable room, friendly staff
Marybelle B. Család idősebb gyerekekkel Philippines, 2015. június 12.
Value for money

location, price
Home Crest Hotel Davao CityHome Crest Hotel Davao City - ElőcsarnokHome Crest Hotel Davao City - ElőcsarnokHome Crest Hotel Davao City - A szálloda belülrőlHome Crest Hotel Davao City - A szálloda belülrőlHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - A szálloda belülrőlHome Crest Hotel Davao City - A szálloda belülrőlHome Crest Hotel Davao City - A szálloda kívülrőlHome Crest Hotel Davao City - BejáratHome Crest Hotel Davao City - TárgyalóHome Crest Hotel Davao City - TárgyalóHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - KávézóHome Crest Hotel Davao City - A szálloda kívülrőlHome Crest Hotel Davao City - KávézóHome Crest Hotel Davao City - KávézóHome Crest Hotel Davao City - A szálloda kívülrőlHome Crest Hotel Davao City - ElőcsarnokHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - FürdőszobaHome Crest Hotel Davao City - FürdőszobaHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - FürdőszobaHome Crest Hotel Davao City - ElőcsarnokHome Crest Hotel Davao City - ElőcsarnokHome Crest Hotel Davao City - RecepcióHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - FürdőszobaHome Crest Hotel Davao City - VendégszobaHome Crest Hotel Davao City - RecepcióHome Crest Hotel Davao City - ElőcsarnokHome Crest Hotel Davao City - Vendégszoba

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.