Hotel Aryaduta Medan

7,9
8,1
8,1
7,6
Mahendra S. Üzleti utazók Indonesia, 2016. május 28.
Excellent hotel
Good food, good location, comfy room
Riama O. Egyéni utazók Indonesia, 2016. május 27.
The linen and towels are old and the color does no
4,3
Sprei, handuk sudah usang. Warna putihnya sudah letek butek. Usang. Ants on the table.
May E. Üzleti utazók Malaysia, 2016. május 25.
location
location
Norfatimah H. Üzleti utazók Malaysia, 2016. május 22.
Imah
room is nice but far from lift to lobby
Marco S. Üzleti utazók Indonesia, 2016. május 17.
good hotel, location strategic, price is reasonabl
The room is comfort, location very strategic, beside mall and there are many local food around the hotel, wifi is good, breakfast is good
Rony Y. Üzleti utazók Indonesia, 2016. május 13.
Breakfast Staff Location
4,7
I love d breakfast, location nearby shopping mall n train station, facilities is well maintained
Aryanti S. Család fiatal gyerekekkel Indonesia, 2016. május 10.
Wen N. Párban utazók Malaysia, 2016. május 8.
Convinient
Hotel environment is good
Izmir M. Egyéni utazók Malaysia, 2016. május 8.
Nice hotel
1. Breakfast was good compared to other hotels. 2. Nearby mall really helps when it comes to search for snacks, toiletries etc. 3. Clean room 4. near to padang Not so good :- room was not ready till 5pm, after requesting few times, they had to to relocate to smoking floor
Khairul B. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2016. május 8.
Standard aryaduta room
Usually for business but this time got kids, room abit smaller with kids, ideal for solo business traveller
Hotel Aryaduta Medan MedanHotel Aryaduta Medan Medan - UszodaHotel Aryaduta Medan Medan - UszodaHotel Aryaduta Medan Medan - ElőcsarnokHotel Aryaduta Medan Medan - VendégszobaHotel Aryaduta Medan Medan - FürdőszobaHotel Aryaduta Medan Medan - VendégszobaHotel Aryaduta Medan Medan - FürdőszobaHotel Aryaduta Medan Medan - VendégszobaHotel Aryaduta Medan Medan - A szálloda belülrőlHotel Aryaduta Medan Medan - BálteremHotel Aryaduta Medan Medan - TárgyalóHotel Aryaduta Medan Medan - Ételek és italokHotel Aryaduta Medan Medan - Ételek és italokHotel Aryaduta Medan Medan - VendégszobaHotel Aryaduta Medan Medan - A szálloda belülrőlHotel Aryaduta Medan Medan - VendégszobaHotel Aryaduta Medan Medan - UszodaHotel Aryaduta Medan Medan - UszodaHotel Aryaduta Medan Medan - A szálloda kívülrőlHotel Aryaduta Medan Medan - VendégszobaHotel Aryaduta Medan Medan - VendégszobaHotel Aryaduta Medan Medan - TárgyalóHotel Aryaduta Medan Medan - TárgyalóHotel Aryaduta Medan Medan - SzolgáltatásokHotel Aryaduta Medan Medan - UszodaHotel Aryaduta Medan Medan - ElőcsarnokHotel Aryaduta Medan Medan - SzolgáltatásokHotel Aryaduta Medan Medan - A szálloda kívülrőlHotel Aryaduta Medan Medan - ÉtteremHotel Aryaduta Medan Medan - ElőcsarnokHotel Aryaduta Medan Medan - UszodaHotel Aryaduta Medan Medan - ÉtteremHotel Aryaduta Medan Medan - VendégszobaHotel Aryaduta Medan Medan - UszodaHotel Aryaduta Medan Medan - ÉtteremHotel Aryaduta Medan Medan - VendégszobaHotel Aryaduta Medan Medan - BejáratHotel Aryaduta Medan Medan - TárgyalóHotel Aryaduta Medan Medan - VendégszobaHotel Aryaduta Medan Medan - BálteremHotel Aryaduta Medan Medan - FürdőszobaHotel Aryaduta Medan Medan - BálteremHotel Aryaduta Medan Medan - UszodaHotel Aryaduta Medan Medan - ElőcsarnokHotel Aryaduta Medan Medan - VendégszobaHotel Aryaduta Medan Medan - VendégszobaHotel Aryaduta Medan Medan - A szálloda belülrőlHotel Aryaduta Medan Medan - A szálloda belülrőlHotel Aryaduta Medan Medan - RecepcióHotel Aryaduta Medan Medan - Ételek és italokHotel Aryaduta Medan Medan - VendégszobaHotel Aryaduta Medan Medan - Ételek és italokHotel Aryaduta Medan Medan - ÉtteremHotel Aryaduta Medan Medan - ÉtteremHotel Aryaduta Medan Medan - A szálloda kívülrőlHotel Aryaduta Medan Medan - KávézóHotel Aryaduta Medan Medan - ÉtteremHotel Aryaduta Medan Medan - Ételek és italokHotel Aryaduta Medan Medan - A szálloda belülrőlHotel Aryaduta Medan Medan - A szálloda belülrőlHotel Aryaduta Medan Medan - VendégszobaHotel Aryaduta Medan Medan - FürdőszobaHotel Aryaduta Medan Medan - Uszoda

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.