Hotel Bonaparte By Rhombus

11 Morrison Hill Rd, Wan Chai, Wancsai, Hongkong (Térkép)

Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - A szálloda belülről Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - A szálloda belülről Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - Előcsarnok Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - Szolgáltatások Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - Vendégszoba Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - Vendégszoba Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - Vendégszoba Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - Vendégszoba Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - Vendégszoba Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - Vendégszoba Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - Vendégszoba Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - Vendégszoba Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - Vendégszoba Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - Vendégszoba Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - Vendégszoba Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - Vendégszoba
Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - Fürdőszoba Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - Fürdőszoba Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - Erkély/Terasz Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - Pub/Lounge Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - Kávézó Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - Szolgáltatások Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - Vendégszoba Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - A környék Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - A környék Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - A környék Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - A környék Hotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - A környék
Kerület: Wancsai Szobák száma: 80

6,9
8,0
7,5
6,6
5,8
Nathan L. Párban utazó Hong Kong, 2015. július 25.
rubbish hotel with bad service

location is ok
Stadf are impolite, no shampoos in the room, beds are real small and u easily knock yourself into the wall, wait 20mins at desk for check in, staffs are not willing to help and sounds being annoyed when u ask for directions, never suggested to return
Kenneth C. Egyéni utazó Hong Kong, 2015. július 25.
they charge $HK80/day for wi fi connection.
3,3
bery bad, house keeping came at 3 pm, simply change towels , no room cleaning.very disaopointed that there was no wifi in the room. smoking room was unavailable
Jianbin L. Párban utazó China, 2015. július 16.
Good location

Good location, room is clean
Room is too small.
Chun F. Párban utazó Hong Kong, 2015. július 11.
Good value of money

Convenient Location, Clean and helpful staff
Ovilia W. Párban utazó Hong Kong, 2015. július 6.
good location, value for money

good location, value for money, water provided
The hotel is just ok, twin beds are small, room is small too. The bathroom is fair. Don't feel very clean for the flooring. They provided 2 bootle of water everyday which is good. Close to Centre of Causeway Bay.
Hamilan G. Egyéni utazó Singapore, 2015. június 23.
Conmfort

clean,
It was small room, though clean and neat. close to Causeway bay MTR, few min walking from Time square mall. Staff was friendly. they gave free wifi for 30 min after request only. It is close to resturent.. Seven Eleven was near to hotel is plus.
Rhonel G. Üzleti utazó Philippines, 2015. június 22.
still odd

location only
location is nice but the room design is very odd.....no phone in the rooms....
Wan L. Párban utazó Macau, 2015. június 22.
Nice place to stay

Location , room clean, service ok
It is a nice place, though the room is small. However, location is excellent, lot of good restaurant near hotel.
Rhonel G. Üzleti utazó Philippines, 2015. június 20.
Room is odd

location
4,7
Not so good
Liying C. Üzleti utazó Taiwan, 2015. június 18.
wifi is not free

location is good
4,3
Place is good .Room is clean and view is nice .But the signal is not good and wifi is not free!!!!

Hotel Bonaparte By Rhombus HongkongHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - A szálloda belülrőlHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - A szálloda belülrőlHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - ElőcsarnokHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - SzolgáltatásokHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - VendégszobaHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - VendégszobaHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - VendégszobaHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - VendégszobaHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - VendégszobaHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - VendégszobaHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - VendégszobaHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - VendégszobaHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - VendégszobaHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - VendégszobaHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - VendégszobaHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - VendégszobaHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - FürdőszobaHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - FürdőszobaHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - Erkély/TeraszHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - Pub/LoungeHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - KávézóHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - SzolgáltatásokHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - VendégszobaHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - A környékHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - A környékHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - A környékHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - A környékHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - A környékHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - A környékHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - A környékHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - A környékHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - A környékHotel Bonaparte By Rhombus Hongkong - A környék