Hotel Istana Kuala Lumpur City Center

8,8
8,0
7,9
8,1
Mindaugas J. Párban utazók Lithuania, 2016. február 2.
Super location, friedly stuff

Location, friendly stuff
The Hotel is run down, not 5 stars. Must be renovated. I THINK IS OVERPRICED. but location very good and staff performance was great!
Mindaugas J. Párban utazók Lithuania, 2016. január 31.
Overrated

Location, very friendly staff
Location super. Friendly stuff. Pool has to many chlorid, to less chairs near the pool for guests. Hotel is run down, really not 5 stars.
Nuruliza N. Párban utazók Singapore, 2016. január 30.
Very classic hotel. Love it.

Near to LRT. Easy to find food. Easy to go to Town area.
Was having a short vacation & cums to my husband birthday. The hotel staff made a simple decoration on our bed & also with a complimentary cake. Such an impressive! All of the staffs were so helpful & kind. Keep it up. And we enjoyed our holidays too! *thumbs-up*
Guruprakash N. Üzleti utazók Singapore, 2016. január 29.
Not good

Breakfast , Bed
3,3
Cannot be compared with other hotels nearby. Definitely not worth the money
Omer S. Párban utazók Pakistan, 2016. január 28.
good place to stay in bukit bintang

location, room, staff
It was good staff could just be a little more informative about KLs transportation system
Paul P. Egyéni utazók United Kingdom, 2016. január 23.
You asked....

Staff, location, inside of building.
I enjoyed being in the hotel, it has a good location for shopping / transport. The breakfast could be improved from a European point of view as I was really just eating the same things every day.
Ashish S. Üzleti utazók India, 2016. január 22.
amazing place

room size, staff, location

Location, room, service
This is my first time stay at Istana hotel. Overall is impressive and recommended.

Location, room, service
Hotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala LumpurHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - FitneszteremHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - UszodaHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - UszodaHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - BálteremHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - TárgyalóHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - BálteremHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - A szálloda kívülrőlHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - A szálloda kívülrőlHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - Szórakozási lehetőségekHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - ÉtteremHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - A szálloda belülrőlHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - VendégszobaHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - BüféHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - A szálloda kívülrőlHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - Szórakozási lehetőségekHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - A szálloda kívülrőlHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - A szálloda belülrőlHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - A szálloda belülrőlHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - A szálloda belülrőlHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - VendégszobaHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - VendégszobaHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - BüféHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - A szálloda belülrőlHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - A szálloda belülrőlHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - A szálloda belülrőlHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - TárgyalóHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - A szálloda belülrőlHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - VendégszobaHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - VendégszobaHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - VendégszobaHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - VendégszobaHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - Pub/LoungeHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - Szórakozási lehetőségekHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - UszodaHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - FitneszteremHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - KertHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - VendégszobaHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - FürdőszobaHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - VendégszobaHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - VendégszobaHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - VendégszobaHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - Pub/LoungeHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - Pub/LoungeHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - ÉtteremHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - ÉtteremHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - SpaHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - SpaHotel Istana Kuala Lumpur City Center Kuala Lumpur - Spa