Hotel Ku'Damm 101

Kurfuerstendamm 101, Wilmersdorf, Berlin, Németország 10711 (Térkép)

Hotel Ku’Damm 101 Berlin - Bejárat Hotel Ku’Damm 101 Berlin - Recepció Hotel Ku’Damm 101 Berlin - Pub/Lounge Hotel Ku’Damm 101 Berlin - Vendégszoba Hotel Ku’Damm 101 Berlin - Vendégszoba Hotel Ku’Damm 101 Berlin - Fürdőszoba Hotel Ku’Damm 101 Berlin - Kert Hotel Ku’Damm 101 Berlin - Erkély/Terasz Hotel Ku’Damm 101 Berlin - Előcsarnok Hotel Ku’Damm 101 Berlin - Tárgyaló Hotel Ku’Damm 101 Berlin - Szolgáltatások Hotel Ku’Damm 101 Berlin - Tárgyaló Hotel Ku’Damm 101 Berlin - A szálloda belülről Hotel Ku’Damm 101 Berlin - Étterem Hotel Ku’Damm 101 Berlin - Tárgyaló Hotel Ku’Damm 101 Berlin - Tárgyaló
Hotel Ku’Damm 101 Berlin - A szálloda belülről Hotel Ku’Damm 101 Berlin - A szálloda belülről Hotel Ku’Damm 101 Berlin - A szálloda belülről Hotel Ku’Damm 101 Berlin - Vendégszoba Hotel Ku’Damm 101 Berlin - A szálloda belülről Hotel Ku’Damm 101 Berlin - Spa Hotel Ku’Damm 101 Berlin - A szálloda belülről Hotel Ku’Damm 101 Berlin - A szálloda kívülről Hotel Ku’Damm 101 Berlin - A szálloda belülről Hotel Ku’Damm 101 Berlin - Fürdőszoba Hotel Ku’Damm 101 Berlin - Vendégszoba Hotel Ku’Damm 101 Berlin - Étterem
Kerület: Wilmersdorf Szobák száma: 169

8,1
8,1
8,8
7,4
Wenyen H. Egyéni utazó Taiwan, 2015. június 28.
Well designed

Modern decoration, clean and kind staff.
I love the upper class single room, located on 6F, clean, useful furnitureand modern-decorated. Good C/P value.
Phil S. Család fiatal gyerekekkel United Kingdom, 2015. május 27.
Our first choice hotel in Berlin!!!

Style; comfort; value for money
We have stayed in many hotels in Berlin and this has been our favourite by some margin. Great location right on Ku'Damm, cool modern styling, fabulous staff and fantastic value: what's not to like!!!! Just hope it's available next time we're in town!. Great work guys!!!
Phil S. Család fiatal gyerekekkel United Kingdom, 2015. május 26.
Great relaxing place to stay

Staff attitude flexibility, location and facilities
Yee C. Párban utazó Malaysia, 2015. január 28.
berlin

cleanliness, location, comfort
Very pleasant
Igor D. Üzleti utazó Slovenia, 2014. október 9.
Ku'Damm, 2 nigths

Location, food, design
Nice personal, good breakfast, very good bar Internet codes are funny but internet is working fine
John W. Üzleti utazó United Kingdom, 2014. szeptember 2.
Superb budget choice

Minimalist design, breakfast, location
Excellent
Michael A. Üzleti utazó Germany, 2014. június 11.
Will come again

Area, Price, Style
All in all good. There are minor things that might be looked after, esp. in the bathroom, but nothing that really matters. You get what you expect from such a design hotel - so all is good. Pick this place mainly due to the location and would decide most likely different, if my activities were in a different part of the city, to be honest. But so far, so good.
Kueyoun K. Párban utazó South Korea, 2014. április 20.
good

very good
very good,kind
Karsten K. Család fiatal gyerekekkel Oman, 2014. április 7.
Good value for money

Location, Staff, Room
No mini bar, or fridge, no coffee making facility
Mats F. Egyéni utazó Sweden, 2014. március 31.
Clean hotel with nice staff

Clean rooms, nice bar and friendly staff
Tidy hotel with nice bar and friendly staff.

Hotel Ku’Damm 101 BerlinHotel Ku’Damm 101 Berlin - BejáratHotel Ku’Damm 101 Berlin - RecepcióHotel Ku’Damm 101 Berlin - Pub/LoungeHotel Ku’Damm 101 Berlin - VendégszobaHotel Ku’Damm 101 Berlin - VendégszobaHotel Ku’Damm 101 Berlin - FürdőszobaHotel Ku’Damm 101 Berlin - KertHotel Ku’Damm 101 Berlin - Erkély/TeraszHotel Ku’Damm 101 Berlin - ElőcsarnokHotel Ku’Damm 101 Berlin - TárgyalóHotel Ku’Damm 101 Berlin - SzolgáltatásokHotel Ku’Damm 101 Berlin - TárgyalóHotel Ku’Damm 101 Berlin - A szálloda belülrőlHotel Ku’Damm 101 Berlin - ÉtteremHotel Ku’Damm 101 Berlin - TárgyalóHotel Ku’Damm 101 Berlin - TárgyalóHotel Ku’Damm 101 Berlin - A szálloda belülrőlHotel Ku’Damm 101 Berlin - A szálloda belülrőlHotel Ku’Damm 101 Berlin - A szálloda belülrőlHotel Ku’Damm 101 Berlin - VendégszobaHotel Ku’Damm 101 Berlin - A szálloda belülrőlHotel Ku’Damm 101 Berlin - SpaHotel Ku’Damm 101 Berlin - A szálloda belülrőlHotel Ku’Damm 101 Berlin - A szálloda kívülrőlHotel Ku’Damm 101 Berlin - A szálloda belülrőlHotel Ku’Damm 101 Berlin - FürdőszobaHotel Ku’Damm 101 Berlin - VendégszobaHotel Ku’Damm 101 Berlin - ÉtteremHotel Ku’Damm 101 Berlin - TárgyalóHotel Ku’Damm 101 Berlin - SpaHotel Ku’Damm 101 Berlin - TárgyalóHotel Ku’Damm 101 Berlin - Tárgyaló