Hotel Landmark Canton

8 Qiao Guang Road, Haizhu Square, Yuexiu kerület - Beijing út / Haizhu tér, Guangzhou, Kína 510115

7,5

8,4
7,0
Antal S. Üzleti utazók Hungary, 2012. október 4.
Tökéletes elhelyezkedés a városban

szoba méret és komfort
Michelle L. Üzleti utazók Canada, 2016. április 25.
Decent Business Hotel
Hotel is close to metro station. Shopping street and restaurants nearby.
Ardy S. Üzleti utazók Philippines, 2016. április 19.
Great location near river
Great Location..near river and a famous seafood restaurant..but a bit far from beijing road
Wayne C. Üzleti utazók Australia, 2016. április 17.
Time for a refurbish.
4,3
It's been 5 years since I last stayed here and it's gone downhill. The room was long past a refurbishment, old looking wall finishes with lots of marks, electrical sockets that don't work and bathroom with broken fittings. Usual problem with Chinese hotel of getting a no smoking room even though it was asked for at booking stage. Location is near metro and a few good restaurants nearby. Too many other options in same price range with better experience.
Njoto R. Üzleti utazók Indonesia, 2016. április 12.
Good location
good location near subway.
Simon T. Párban utazók Malaysia, 2016. április 9.
Decent Hotel but not great
Service was not forthcoming
Lim G. Üzleti utazók Singapore, 2016. április 8.
Clean, convenient n friendly staff
Clean, convenient n friendly staff
Lim G. Üzleti utazók Singapore, 2016. április 8.
clean, convenient and friendly staff
clean, convenient and friendly staff
Yosayong C. Üzleti utazók Thailand, 2016. április 7.
Wifi suck
4,3
Unable to connect to wifi. Staff can't help. Really waste.
Punnapa N. Üzleti utazók Thailand, 2016. április 5.
Good Location
It is situated in center and convenience to visit other places by taxi or public transportation.The restaurant or shops for shopping are nearby the hotel.
Hotel Landmark Canton GuangzhouHotel Landmark Canton Guangzhou - A szálloda kívülrőlHotel Landmark Canton Guangzhou - LakosztályHotel Landmark Canton Guangzhou - VendégszobaHotel Landmark Canton Guangzhou - LakosztályHotel Landmark Canton Guangzhou - A szálloda belülrőlHotel Landmark Canton Guangzhou - TárgyalóHotel Landmark Canton Guangzhou - Szórakozási lehetőségekHotel Landmark Canton Guangzhou - FitneszteremHotel Landmark Canton Guangzhou - UszodaHotel Landmark Canton Guangzhou - Szórakozási lehetőségekHotel Landmark Canton Guangzhou - FitneszteremHotel Landmark Canton Guangzhou - UszodaHotel Landmark Canton Guangzhou - VendégszobaHotel Landmark Canton Guangzhou - TárgyalóHotel Landmark Canton Guangzhou - A szálloda belülrőlHotel Landmark Canton Guangzhou - A szálloda belülrőlHotel Landmark Canton Guangzhou - A szálloda belülrőlHotel Landmark Canton Guangzhou - A szálloda belülrőlHotel Landmark Canton Guangzhou - A szálloda belülrőlHotel Landmark Canton Guangzhou - A szálloda belülrőlHotel Landmark Canton Guangzhou - A szálloda belülrőlHotel Landmark Canton Guangzhou - A szálloda belülrőlHotel Landmark Canton Guangzhou - A szálloda belülrőlHotel Landmark Canton Guangzhou - A szálloda belülrőlHotel Landmark Canton Guangzhou - VendégszobaHotel Landmark Canton Guangzhou - VendégszobaHotel Landmark Canton Guangzhou - LakosztályHotel Landmark Canton Guangzhou - TárgyalóHotel Landmark Canton Guangzhou - A szálloda belülrőlHotel Landmark Canton Guangzhou - TárgyalóHotel Landmark Canton Guangzhou - A szálloda belülrőlHotel Landmark Canton Guangzhou - LakosztályHotel Landmark Canton Guangzhou - VendégszobaHotel Landmark Canton Guangzhou - A szálloda belülrőlHotel Landmark Canton Guangzhou - LakosztályHotel Landmark Canton Guangzhou - VendégszobaHotel Landmark Canton Guangzhou - VendégszobaHotel Landmark Canton Guangzhou - Vendégszoba

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.