Ibis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel

28 Des Voeux Road West,, Hong Kong Központ, Hongkong

8,0

8,2
8,0
Erika D. Párban utazók Hungary, 2015. szeptember 27.
Rövid átutazás

Tisztaság,kedves személyzet,panoráma.
Minden szempontból elégedetten távoztunk.
Li Y. Párban utazók Malaysia, 2016. május 28.
Clean , good location. Staff very kind. Can store my bag after check out.
Goo S. Párban utazók Malaysia, 2016. május 24.
good location , clean room and value for money
its really central located and provided excellent services. Starbucks just located downstairs and lam kwai fong or any other MTR just walking distance. You can always take tram car by just walk across the road.
Tony L. Üzleti utazók Singapore, 2016. május 22.
Hotel location is walking distance to Macau Ferry
Nice hotel with friendly and helpful staff.
Yi-Fang L. Párban utazók Taiwan, 2016. május 22.
Good hotel, new and clean.
Yonggyu P. Párban utazók South Korea, 2016. május 20.
good
very good
Koh D. Párban utazók Singapore, 2016. május 19.
A good location especially if you are looking for
Within walking distance to Macau Ferry and Western Market. Quite a few good restaurants nearby too.
Shadab K. Család fiatal gyerekekkel India, 2016. május 18.
Good hotel in Hong Kong Island
Good hotel with outstanding staff. Their attention for detail is noteworthy and in my experience they are truly focused on customer delight. With little things that they did to ensure the comfort of young children and older parents, traveling was made a breeze,
Philippe L. Egyéni utazók France, 2016. május 16.
Very nice place to stay in Hong Kong
Clean, modern, well located, friendly staff, well equiped, free and frequent shuttle to HK station and reasonable price. What else !
Chi H. Üzleti utazók Hong Kong, 2016. május 16.
Thank you
I'll be back
Ibis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel HongkongIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - VendégszobaIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - TárgyalóIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - Business CenterIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - VendégszobaIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - VendégszobaIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - VendégszobaIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - TárgyalóIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - TárgyalóIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - TárgyalóIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - RecepcióIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - VendégszobaIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - VendégszobaIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - VendégszobaIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - VendégszobaIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - VendégszobaIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - VendégszobaIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - VendégszobaIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - VendégszobaIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - VendégszobaIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - VendégszobaIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - VendégszobaIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - VendégszobaIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - VendégszobaIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - VendégszobaIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - VendégszobaIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - VendégszobaIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - VendégszobaIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - FürdőszobaIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - VendégszobaIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - ÉtteremIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - RecepcióIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - RecepcióIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - SzolgáltatásokIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - Business CenterIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - Közeli tömegközlekedésIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - KilátásIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - BejáratIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - SzolgáltatásokIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - Közeli tömegközlekedésIbis Hong Kong Central & Sheung Wan Hotel Hongkong - A szálloda belülről

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.