Kempinski Hotel Chengdu

8,1
8,4
8,5
7,8
Sirisuda P. Üzleti utazók Thailand, 2016. március 29.
location is not in CBD but good hotel
Good hotel though a bit old room. But location is not in CBD, at this price you can find hotel in CBD
Sirisuda P. Üzleti utazók Thailand, 2016. március 28.
Location is quite far from city center
4,3
Room is ok, but a bit old.
David B. Egyéni utazók United Kingdom, 2016. március 6.
One night in Chengdu

Staff bath food
Thomas F. Párban utazók United States of America, 2015. december 29.
Restful

location, staff, clean
Markus K. Üzleti utazók Germany, 2015. december 24.
Short stay

Could check in before 2pm, clean, good location, metro station about 200m away
Khaled A. Üzleti utazók Saint Barthelemy, 2015. november 24.
Good hotel for stay in Cheng du,

1- clean hotel, the location excellent, the good weclome from the staff
Generaly , perfect but to short, I wish to come back soon
David B. Egyéni utazók United Kingdom, 2015. november 15.
Stay number five

Room Food and staff
Better than last time.vNo problems but only there for one night
Fauzy A. Üzleti utazók Malaysia, 2015. szeptember 13.
nice hotel in chengdu

location location location
fine
Fauzy A. Üzleti utazók Malaysia, 2015. szeptember 10.
nice hotel in chengdu

location easy access
ok
Xiao Y. Egyéni utazók Singapore, 2015. augusztus 30.
Perfect location and nice room

Location, Parking lots, spacious room
Kempinski Hotel Chengdu ChengduKempinski Hotel Chengdu Chengdu - VendégszobaKempinski Hotel Chengdu Chengdu - VendégszobaKempinski Hotel Chengdu Chengdu - VendégszobaKempinski Hotel Chengdu Chengdu - VendégszobaKempinski Hotel Chengdu Chengdu - LakosztályKempinski Hotel Chengdu Chengdu - LakosztályKempinski Hotel Chengdu Chengdu - VendégszobaKempinski Hotel Chengdu Chengdu - VendégszobaKempinski Hotel Chengdu Chengdu - ElőcsarnokKempinski Hotel Chengdu Chengdu - ÉtteremKempinski Hotel Chengdu Chengdu - TárgyalóKempinski Hotel Chengdu Chengdu - Exkluzív társalgóKempinski Hotel Chengdu Chengdu - KilátásKempinski Hotel Chengdu Chengdu - Exkluzív társalgóKempinski Hotel Chengdu Chengdu - GyermekklubKempinski Hotel Chengdu Chengdu - FürdőszobaKempinski Hotel Chengdu Chengdu - ElőcsarnokKempinski Hotel Chengdu Chengdu - Exkluzív társalgóKempinski Hotel Chengdu Chengdu - KávézóKempinski Hotel Chengdu Chengdu - Erkély/TeraszKempinski Hotel Chengdu Chengdu - ÉtteremKempinski Hotel Chengdu Chengdu - ÉtteremKempinski Hotel Chengdu Chengdu - ÉtteremKempinski Hotel Chengdu Chengdu - VendégszobaKempinski Hotel Chengdu Chengdu - FürdőszobaKempinski Hotel Chengdu Chengdu - LakosztályKempinski Hotel Chengdu Chengdu - ÉtteremKempinski Hotel Chengdu Chengdu - Pub/LoungeKempinski Hotel Chengdu Chengdu - BálteremKempinski Hotel Chengdu Chengdu - BálteremKempinski Hotel Chengdu Chengdu - BálteremKempinski Hotel Chengdu Chengdu - ElőcsarnokKempinski Hotel Chengdu Chengdu - Pub/LoungeKempinski Hotel Chengdu Chengdu - ÉtteremKempinski Hotel Chengdu Chengdu - SpaKempinski Hotel Chengdu Chengdu - ÉtteremKempinski Hotel Chengdu Chengdu - ÉtteremKempinski Hotel Chengdu Chengdu - ÉtteremKempinski Hotel Chengdu Chengdu - KávézóKempinski Hotel Chengdu Chengdu - UszodaKempinski Hotel Chengdu Chengdu - UszodaKempinski Hotel Chengdu Chengdu - LakosztályKempinski Hotel Chengdu Chengdu - FitneszteremKempinski Hotel Chengdu Chengdu - ElőcsarnokKempinski Hotel Chengdu Chengdu - Pub/LoungeKempinski Hotel Chengdu Chengdu - ÉtteremKempinski Hotel Chengdu Chengdu - LakosztályKempinski Hotel Chengdu Chengdu - LakosztályKempinski Hotel Chengdu Chengdu - A szálloda kívülrőlKempinski Hotel Chengdu Chengdu - Tárgyaló

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.