Kowloon Shangri-la Hotel

64 Mody Road, Tsimshatsui East, Kowloon, Tsim Sha Tsui, Hongkong (Térkép)

Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - A szálloda kívülről Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Uszoda Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Étterem Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Étterem Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Étterem Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Étterem Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Étterem Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Étterem Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Bálterem Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Étterem Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Étterem Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Bálterem Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Bálterem Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Spa Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Exkluzív társalgó Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Exkluzív társalgó
Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Kilátás Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Fitneszterem Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Előcsarnok Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Business Center Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Business Center Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Étterem Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Bálterem Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Étterem Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Lakosztály Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Lakosztály Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Lakosztály Kowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Vendégszoba
Kerület: Tsim Sha Tsui Szobák száma: 688

8,2
8,9
9,1
9,2
9,1
8,5
Lok K. Párban utazó China, 2015. augusztus 30.
great harbour view

Great Harbour view, good location, large room
The harbour view was fantastic except the room level is not high enough, location was good and the room was large as excepted. however, the swimming pool totally let me down, it is just larger than a bath tube
Suchart T. Üzleti utazó Thailand, 2015. augusztus 27.
Graet Location Big room Clean

Graet Location Big room Clean
Tony D. Üzleti utazó United States of America, 2015. augusztus 23.
First Class Hotel

Staff friendliness and willingness to help, great room even without a harbor view, great location on Kowloon.
We only stayed one night but it's an oasis of awesome after being in China for two weeks!
Nutpaphat C. Üzleti utazó Thailand, 2015. augusztus 22.
Good location and nice food and clean

Clean , location and good staff
I happy when i come here
Jin Y. Üzleti utazó South Korea, 2015. augusztus 8.
Excellent

Kindness, Good location, Good food!
Excellent!
Nisa C. Üzleti utazó Thailand, 2015. augusztus 2.
good location

services
Mihir G. Család fiatal gyerekekkel United Kingdom, 2015. július 26.
very good hotel, extremely well located

location, food
9,7
very good
Young K. Üzleti utazó Canada, 2015. július 25.
Pleasant

Food, Staff and Location
Vinod T. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2015. július 19.
great service excellent team and location

hospitality, food, responsiveness
Excellent. Great Location, food at breakfast and cafe was fantastic. Everyone was really helpful and always had a smile. Great hotel and kept up to Shangri la standards!
Pankaj S. Egyéni utazó India, 2015. június 27.
nice hotel. clean. staff well mannered.

location. room. staff
Nice and comfortable

Kowloon Shangri-la Hotel HongkongKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - UszodaKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - ÉtteremKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - ÉtteremKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - ÉtteremKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - ÉtteremKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - ÉtteremKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - ÉtteremKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - BálteremKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - ÉtteremKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - ÉtteremKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - BálteremKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - BálteremKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - SpaKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - KilátásKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - FitneszteremKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - ElőcsarnokKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Business CenterKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Business CenterKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - ÉtteremKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - BálteremKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - ÉtteremKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - LakosztályKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - LakosztályKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - LakosztályKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - VendégszobaKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - VendégszobaKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - VendégszobaKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - VendégszobaKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - VendégszobaKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - VendégszobaKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - VendégszobaKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - VendégszobaKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - SzolgáltatásokKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - FürdőszobaKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Business CenterKowloon Shangri-la Hotel Hongkong - Fürdőszoba