L'Hotel Nina et Convention Centre

7,8
8,1
8,2
7,1
Chui M. Párban utazók Hong Kong, 2016. február 7.
Value for money

High floor
Pui S. Család fiatal gyerekekkel Hong Kong, 2016. február 7.
the room is so dirty

bad services, the room is so dirty, small room
2,7
Chun Y. Párban utazók Hong Kong, 2016. február 1.
Nice experience

Free upgrade to executive room type!
Israel G. Üzleti utazók Israel, 2016. január 27.
bad experience

location , location , location
bad , the service was slow , i waist most of my time waiting in line to the reception , the service is bad bad bad
Sher L. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2016. január 26.
Moderate but value for money if is on promotion

Cleanliness, big double beds, location around
Kenny Y. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2016. január 25.
Good value good service

Value for money . Near Airport coach station. Good service
Siah T. Üzleti utazók Singapore, 2016. január 24.
Hotel room is worn out.

location
Breakfast was average. Huge water condensate at the window frame. Can actually hear water dripping from the consensate
Joanne S. Üzleti utazók Malaysia, 2016. január 24.
Comfortable Stay

Clean, spacious, comfortable
Sher L. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2016. január 24.
Value for money if is on promotion

Cleanliness, large twin bed and location
Good, not much of complaint
Wai M. Párban utazók Hong Kong, 2016. január 20.
ok

ok
Ok
L’Hotel Nina et Convention Centre HongkongL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - LakosztályL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - LakosztályL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - LakosztályL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - LakosztályL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - A szálloda belülrőlL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - VendégszobaL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - A szálloda kívülrőlL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - FitneszteremL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - FitneszteremL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - UszodaL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - ElőcsarnokL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - A szálloda belülrőlL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - A szálloda belülrőlL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - Pub/LoungeL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - A szálloda kívülrőlL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - VendégszobaL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - KávézóL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - VendégszobaL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - ÉtteremL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - VendégszobaL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - Pub/LoungeL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - UszodaL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - KávézóL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - VendégszobaL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - VendégszobaL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - VendégszobaL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - FürdőszobaL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - FürdőszobaL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - VendégszobaL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - VendégszobaL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - VendégszobaL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - KávézóL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - TárgyalóL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - KilátásL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - ÉtteremL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - ÉtteremL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - KilátásL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - VendégszobaL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - KilátásL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - RecepcióL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - BüféL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - TárgyalóL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - ElőcsarnokL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - ÉtteremL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - TárgyalóL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - TárgyalóL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - TárgyalóL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - ÉtteremL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - BüféL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - FürdőszobaL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - TárgyalóL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - VendégszobaL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - LakosztályL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - VendégszobaL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - VendégszobaL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - VendégszobaL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - VendégszobaL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - VendégszobaL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - VendégszobaL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - LakosztályL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - KilátásL’Hotel Nina et Convention Centre Hongkong - Étterem