Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong

No.3, Kau U Fong, Central, Hong Kong központ / Sheung Wan környéke, Hongkong (Térkép)

Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - A szálloda kívülről Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Kávézó Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Fitneszterem Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Tárgyaló Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - A szálloda belülről Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - A szálloda belülről Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - A szálloda belülről Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Vendégszoba Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Vendégszoba Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Vendégszoba Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Vendégszoba Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Vendégszoba Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Vendégszoba Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Erkély/Terasz Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Lakosztály Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Lakosztály
Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Lakosztály Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Ételek és italok Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Ételek és italok Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Ételek és italok Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Ételek és italok Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Vendégszoba Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Vendégszoba Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Vendégszoba Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - A szálloda belülről Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - A szálloda belülről
Kerület: Hong Kong központ / Sheung Wan környéke Szobák száma: 162

7,2
8,5
8,0
7,8
Ludovicus T. Üzleti utazó Belgium, 2015. augusztus 22.
nice location

location
Ludovicus T. Üzleti utazó Belgium, 2015. augusztus 20.
good hotel

location
Gabor H. Üzleti utazó Hungary, 2015. augusztus 14.
Lan kwai

Location, staff
They forgot to pick me up at airport, Although I requested, so I was waiting for about half hour, then decided to take a cab. One nice thing is they allowed to take a shower after I checked out. Overall it was just okay
Noel F. Párban utazó Australia, 2015. július 23.
Great location!

Staff, location, reasinable price
Very good. It is a very nice hotel in the centre of the city, clean rooms etc....UPGRADE to a bigger room people, the standard room is tiny...I'm SO glad I upgraded after going to our originally booked standard room and seeing the size....we couldn't even move out luggage around the bed it was so small. But the next size up was great. Staff are fantastic really, breakfast is also very good.
Maximilian T. Párban utazó Malaysia, 2015. július 20.
locatioon was excellent and the handphone ws handy

free phone to use wit free calls and location
Excellent. Room is small though but location made up for it
Christine S. Üzleti utazó Malaysia, 2015. július 12.
Overall was ok but need refurbishment

1. LOCATION GOOD 2. HELPFUL STAFFS 3. STRONG WIFI
Overall ok on the hotel location which is centrally located in Central. However i find the hotel require. 1. Refurbishment - lamp is spoilt - carpet is quite sticky 2. Pillow ia too soft din really sleep well
James O. Üzleti utazó United Kingdom, 2015. július 9.
good business hotel

location x 3
Lawrence H. Egyéni utazó United Kingdom, 2015. július 4.
Lkf hotel

Location, price
Good quality, cost effective, good location hotel
Benoit D. Üzleti utazó Switzerland, 2015. június 21.
great location

location, location, location
Bate-Erdene B. Üzleti utazó Mongolia, 2015. június 15.
great location

great location great location great location great location great location great location great location great location

Lan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong HongkongLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - A szálloda kívülrőlLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - KávézóLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - FitneszteremLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - TárgyalóLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - A szálloda belülrőlLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - A szálloda belülrőlLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - A szálloda belülrőlLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - VendégszobaLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - VendégszobaLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - VendégszobaLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - VendégszobaLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - VendégszobaLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - VendégszobaLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Erkély/TeraszLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - LakosztályLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - LakosztályLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - LakosztályLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Ételek és italokLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Ételek és italokLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Ételek és italokLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - Ételek és italokLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - VendégszobaLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - VendégszobaLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - VendégszobaLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - A szálloda belülrőlLan Kwai Fong Hotel @ Kau U Fong Hongkong - A szálloda belülről