Largos Hotel

30 Nanking Street, Jordan, Hongkong (Térkép)

korábban : Mayfair Garden Hotel
Largos Hotel Hongkong - Vendégszoba Largos Hotel Hongkong - Vendégszoba Largos Hotel Hongkong - Lakosztály Largos Hotel Hongkong - Vendégszoba Largos Hotel Hongkong - Fürdőszoba Largos Hotel Hongkong - Fürdőszoba Largos Hotel Hongkong - Fürdőszoba Largos Hotel Hongkong - Fürdőszoba Largos Hotel Hongkong - Fürdőszoba Largos Hotel Hongkong - Recepció Largos Hotel Hongkong - Recepció Largos Hotel Hongkong - Recepció Largos Hotel Hongkong - A szálloda belülről Largos Hotel Hongkong - Fürdőszoba Largos Hotel Hongkong - Fürdőszoba Largos Hotel Hongkong - Bejárat
Largos Hotel Hongkong - Business Center Largos Hotel Hongkong - Vendégszoba Largos Hotel Hongkong - Vendégszoba Largos Hotel Hongkong - Vendégszoba Largos Hotel Hongkong - Vendégszoba Largos Hotel Hongkong - Vendégszoba Largos Hotel Hongkong - Vendégszoba Largos Hotel Hongkong - Vendégszoba Largos Hotel Hongkong - Vendégszoba Largos Hotel Hongkong - Lakosztály Largos Hotel Hongkong - Lakosztály Largos Hotel Hongkong - Lakosztály
Kerület: Jordan Szobák száma: 100

7,2
6,9
7,2
7,1
6,4
Chee W. Párban utazó Malaysia, 2015. augusztus 9.
Good location but old

Good location but old
Salvatore A. Üzleti utazó Costa Rica, 2015. június 22.
Very bad service
2,7
Very bad experience,local call charge 5 hkd 17 minute use the computer lobby 50 hkd No wellcome water in the room Very old forniture and dirty carpet
Yung T. Család idősebb gyerekekkel India, 2015. június 14.
Economical & Convenient

Clean, Economical & Convenient
Pleasant stay, friendly staff
Mac C. Család idősebb gyerekekkel Singapore, 2015. május 29.
Will be back

Location, value, comfort.
It always meet my expectation and that is why keep coming back.
Yee M. Párban utazó Malaysia, 2015. április 5.
Good location and clean

cleanliness, good location and comfortable
It was a pleasant stay, however I find that the rate is slightly on the higher side.
Edmund T. Párban utazó Singapore, 2015. március 24.
hotel review

no
1-ground floor security always disappeared, leaving glass door unguard as anyone not staying in this hotel can walk in freely; 2-room had No wifi connection, resulted all guess had to gather in lobby to get connections, worst is ..lobby is so narrow n got limited sitting spaces, it became so crowed at most time.
Jing M. Párban utazó Malaysia, 2015. január 26.
location, clean, location

location location location
not bad. location is good. near to mrt and bus station to airport. clean room
Siew H. Párban utazó Singapore, 2015. január 24.
Great Location

Great Location, Comfy bed, Complimentary wifi
Enjoyed stay in Largos. Great location near the junction of Jordan and Nathan Roads. Easy access to delicious food, shopping, mtr and bus, including the bus to the airport. Comfortable beds, clean bathrooms, good aircon, free wifi Could do with a heater in winter
Amit M. Egyéni utazó India, 2015. január 23.
Value for money

Decent room, good location and close to shopping
Ivan Y. Egyéni utazó Singapore, 2015. január 15.
Air con not working well

location close to mrt
Air con doesn't work well. Set at max 30 deg but room is still very cold, felt like less than 18 deg c. Also reading lights not working.

Largos Hotel HongkongLargos Hotel Hongkong - VendégszobaLargos Hotel Hongkong - VendégszobaLargos Hotel Hongkong - LakosztályLargos Hotel Hongkong - VendégszobaLargos Hotel Hongkong - FürdőszobaLargos Hotel Hongkong - FürdőszobaLargos Hotel Hongkong - FürdőszobaLargos Hotel Hongkong - FürdőszobaLargos Hotel Hongkong - FürdőszobaLargos Hotel Hongkong - RecepcióLargos Hotel Hongkong - RecepcióLargos Hotel Hongkong - RecepcióLargos Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlLargos Hotel Hongkong - FürdőszobaLargos Hotel Hongkong - FürdőszobaLargos Hotel Hongkong - BejáratLargos Hotel Hongkong - Business CenterLargos Hotel Hongkong - VendégszobaLargos Hotel Hongkong - VendégszobaLargos Hotel Hongkong - VendégszobaLargos Hotel Hongkong - VendégszobaLargos Hotel Hongkong - VendégszobaLargos Hotel Hongkong - VendégszobaLargos Hotel Hongkong - VendégszobaLargos Hotel Hongkong - VendégszobaLargos Hotel Hongkong - LakosztályLargos Hotel Hongkong - LakosztályLargos Hotel Hongkong - LakosztályLargos Hotel Hongkong - LakosztályLargos Hotel Hongkong - VendégszobaLargos Hotel Hongkong - ÉtteremLargos Hotel Hongkong - ÉtteremLargos Hotel Hongkong - ÉtteremLargos Hotel Hongkong - RecepcióLargos Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlLargos Hotel Hongkong - ÉtteremLargos Hotel Hongkong - ÉtteremLargos Hotel Hongkong - Fürdőszoba