Leonardo Hotel Frankfurt City Center

Munchener Street 59, Központi állomás, Frankfurt am Main, Németország 60329 (Térkép)

Leonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - Recepció Leonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - Étterem Leonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - Előcsarnok Leonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - A szálloda kívülről Leonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - Étterem Leonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - Alaprajzok Leonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - Előcsarnok Leonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - Szolgáltatások Leonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - Étterem Leonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - Vendégszoba Leonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - Fürdőszoba Leonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - Vendégszoba Leonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - A szálloda belülről Leonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - Vendégszoba Leonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - Vendégszoba Leonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - Vendégszoba
Leonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - A szálloda belülről Leonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - Vendégszoba Leonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - Vendégszoba Leonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - Étterem
Kerület: Központi állomás Szobák száma: 106

8,9
6,5
Gyorgy U. Egyéni utazó Hungary, 2012. december 7.
Nekem mindenben megfelelt!

Főpalyaudvarral szembe helyezkedik el.
A foglalasom szerint,akadekoskodas nélkül megkaptam a szobát.A reggeli plussz költség,és a wifi is!De ez szerepel a leírásban.Az én szobám egy hátsó udvari földszinti volt.Nagyon csendes és megfelelően tiszta.tea és kávé főzési lehetőséggel.Ha a kulturálatlan vendégek nem ordítanak akkor a szoba nagyon csendes!fürdőszoba ,ágynemű tiszta.szívesen ajánlom mindenkinek!ASzemelyzet segítőkész.a tömegközlekedés közvetlenül az ajto elott,de gyalog is közel van az üzleti negyedhez.Àr értek arány jó.
Sightseeing/Attractions Tip: A palmengarten érdemes megnézni és a nagy keptarat is.
Joanna N. Üzleti utazó Singapore, 2015. július 20.
Pleasant stay

Convenient, Comfortable & Pleasant
It was a short stay with no major issues.
Dagoberto M. Egyéni utazó United States of America, 2015. július 12.
I would come back

Location, clean room, AC
It was good, friendly staff, walking distance to mall. AC. I did not eat in the hotel can rate food
Keith P. Egyéni utazó United Kingdom, 2015. július 12.
Great value hotel in city center.

Location, breakfast, location
Yutung H. Üzleti utazó Taiwan, 2015. június 30.
Great location

Really near the train station and the price is reasonable.
Choo K. Párban utazó Malaysia, 2015. május 2.
Superb location

Easy to move around, decent room size and excellent location
I have been staying in this hotel for couples of time, I would recommend this hotel to my friend, the location of this hotel is superb, easy to move around and value for money.
Choo K. Párban utazó Malaysia, 2015. május 1.
Great location and easy to access

Excellent location, decent room size and easy to move around
Choo K. Párban utazó Malaysia, 2015. április 23.
Superb location and easy yo access.

Decent room size, excellent location, easy to move around.
Mark A. Csoportos utazó Australia, 2015. április 6.
European adventure

Size of room, amenities, breakfast
Comfortable hotel with great amenities and a wonderful choice of breakfast options. Room was very good size and bed was not too hard.
Muhammad F. Egyéni utazó Singapore, 2015. március 31.
good

all good
good

Leonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am MainLeonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - RecepcióLeonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - ÉtteremLeonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - ElőcsarnokLeonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - A szálloda kívülrőlLeonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - ÉtteremLeonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - AlaprajzokLeonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - ElőcsarnokLeonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - SzolgáltatásokLeonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - ÉtteremLeonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - VendégszobaLeonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - FürdőszobaLeonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - VendégszobaLeonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - A szálloda belülrőlLeonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - VendégszobaLeonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - VendégszobaLeonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - VendégszobaLeonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - A szálloda belülrőlLeonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - VendégszobaLeonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - VendégszobaLeonardo Hotel Frankfurt City Center Frankfurt am Main - Étterem

Ügyfelek ajánlásai - Leonardo Hotel Frankfurt City Center, Frankfurt am Main