Lisboa Hotel

8,1
9,1
8,2
7,4
Chi C. Párban utazók Singapore, 2016. április 26.
Comfortable
Place was clean, comfortable bed and pillows. Definitely coming back next time
Nalinee P. Csoportos utazók Thailand, 2016. április 18.
like this hotel
very good
Yu H. Párban utazók Hong Kong, 2016. április 17.
wonderful trip
Very polite and free upgrade
Thatree W. Csoportos utazók Thailand, 2016. április 16.
One of the best choice
Free shuttle bus is excellent. One of the best location.
Jinkyung P. Egyéni utazók South Korea, 2016. április 16.
Amy L. Csoportos utazók Malaysia, 2016. április 16.
Simply awesome
Clean, comfortable and very good service. Will return for sure.
Chairat L. Csoportos utazók Thailand, 2016. április 16.
Great
Great
Tan N. Üzleti utazók Vietnam, 2016. április 14.
Best location
Ng W. Üzleti utazók Malaysia, 2016. április 12.
Nice room and worth
Kam S. Párban utazók China, 2016. április 9.
experience
4,7
good location
Lisboa Hotel MakaóLisboa Hotel Makaó - SpaLisboa Hotel Makaó - A környékLisboa Hotel Makaó - FürdőszobaLisboa Hotel Makaó - FürdőszobaLisboa Hotel Makaó - FürdőszobaLisboa Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlLisboa Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlLisboa Hotel Makaó - BejáratLisboa Hotel Makaó - BejáratLisboa Hotel Makaó - Közeli látványosságokLisboa Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlLisboa Hotel Makaó - Közeli látványosságokLisboa Hotel Makaó - ElőcsarnokLisboa Hotel Makaó - VendégszobaLisboa Hotel Makaó - VendégszobaLisboa Hotel Makaó - VendégszobaLisboa Hotel Makaó - VendégszobaLisboa Hotel Makaó - FürdőszobaLisboa Hotel Makaó - VendégszobaLisboa Hotel Makaó - VendégszobaLisboa Hotel Makaó - VendégszobaLisboa Hotel Makaó - VendégszobaLisboa Hotel Makaó - VendégszobaLisboa Hotel Makaó - VendégszobaLisboa Hotel Makaó - VendégszobaLisboa Hotel Makaó - VendégszobaLisboa Hotel Makaó - VendégszobaLisboa Hotel Makaó - VendégszobaLisboa Hotel Makaó - VendégszobaLisboa Hotel Makaó - VendégszobaLisboa Hotel Makaó - FürdőszobaLisboa Hotel Makaó - LakosztályLisboa Hotel Makaó - LakosztályLisboa Hotel Makaó - LakosztályLisboa Hotel Makaó - LakosztályLisboa Hotel Makaó - ElőcsarnokLisboa Hotel Makaó - ElőcsarnokLisboa Hotel Makaó - VendégszobaLisboa Hotel Makaó - Vendégszoba