M Citi Suites

J. Llorente St., Capitol Site, Fuente Osmena, Cebu City, Fülöp-szigetek 6000 (Térkép)

M Citi Suites Cebu City - A szálloda kívülről M Citi Suites Cebu City - A szálloda kívülről M Citi Suites Cebu City - Business Center M Citi Suites Cebu City - Vendégszoba M Citi Suites Cebu City - Vendégszoba M Citi Suites Cebu City - Vendégszoba M Citi Suites Cebu City - Vendégszoba M Citi Suites Cebu City - Ételek és italok M Citi Suites Cebu City - Ételek és italok M Citi Suites Cebu City - Ételek és italok M Citi Suites Cebu City - Ételek és italok M Citi Suites Cebu City - A szálloda kívülről M Citi Suites Cebu City - Ételek és italok M Citi Suites Cebu City - Ételek és italok M Citi Suites Cebu City - Ételek és italok M Citi Suites Cebu City - Ételek és italok
M Citi Suites Cebu City - Ételek és italok M Citi Suites Cebu City - Ételek és italok M Citi Suites Cebu City - Ételek és italok M Citi Suites Cebu City - Ételek és italok M Citi Suites Cebu City - Ételek és italok M Citi Suites Cebu City - Ételek és italok M Citi Suites Cebu City - Ételek és italok M Citi Suites Cebu City - Ételek és italok
Kerület: Fuente Osmena Szobák száma: 36

8,1
8,4
8,2
6,6
Scott R. Párban utazók Guam, 2016. január 14.
Cebu medical visit

location to hospital,The staff was excellent,plenty of hot water in the shower
very pleasant it was exactly what we expected. We choose the location because we want to be close to hospital and clinics and restaurants we could easily walk too.The staff was superb.
Kevin A. Egyéni utazók United Kingdom, 2015. december 19.
Small room, expensive. No fridge

Location ok
4,3
As above, breakfast poor value
Emeterio S. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. december 11.
Good location, Clean room

Good location, Clean room
It's value for money, good location and clean room
Emeterio S. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. december 8.
Clean room, Good Location

Clean rooms, Good Location
It's value for money, good location and clean room
Maria V. Csoportos utazók Indonesia, 2015. december 4.
Good location

Budget friendly, good location
Quite comfortable room and good location
Maria V. Csoportos utazók Indonesia, 2015. december 4.
Good location

Price, location, clean
Everything is ok, the room is comfortable, we have no complain
Johnny W. Egyéni utazók Philippines, 2015. november 18.

Location, convience and room service.
Always treated well here.
Sheilla C. Párban utazók Philippines, 2015. november 18.
Daghang Salamat Cebu

Cleanliness, accommodating staff and nearby city
It was good. The staff though they cannot speak that much tagalog but they accommodate us.
Maximo J. Üzleti utazók Philippines, 2015. november 11.
Affordable Quality stay

Affordable price
Johnny W. Egyéni utazók Philippines, 2015. október 9.
I'm not inerested in this interview.

Not inerested in this interview.
Pleasent

M Citi Suites Cebu CityM Citi Suites Cebu City - A szálloda kívülrőlM Citi Suites Cebu City - A szálloda kívülrőlM Citi Suites Cebu City - Business CenterM Citi Suites Cebu City - VendégszobaM Citi Suites Cebu City - VendégszobaM Citi Suites Cebu City - VendégszobaM Citi Suites Cebu City - VendégszobaM Citi Suites Cebu City - Ételek és italokM Citi Suites Cebu City - Ételek és italokM Citi Suites Cebu City - Ételek és italokM Citi Suites Cebu City - Ételek és italokM Citi Suites Cebu City - A szálloda kívülrőlM Citi Suites Cebu City - Ételek és italokM Citi Suites Cebu City - Ételek és italokM Citi Suites Cebu City - Ételek és italokM Citi Suites Cebu City - Ételek és italokM Citi Suites Cebu City - Ételek és italokM Citi Suites Cebu City - Ételek és italokM Citi Suites Cebu City - Ételek és italokM Citi Suites Cebu City - Ételek és italokM Citi Suites Cebu City - Ételek és italokM Citi Suites Cebu City - Ételek és italokM Citi Suites Cebu City - Ételek és italokM Citi Suites Cebu City - Ételek és italok