M Hotels - Tower A

Hock Lee Center, Hotel Tower, Jalan Datuk Abang Abdul Rahim, Kuching városközpont, Kuching, Malajzia 93450

7,6

8,2
7,1
8,0
7,9
Rafidah S. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2016. május 20.
Very good
Try to improve more of your service. Tq
Ray L. Üzleti utazók Malaysia, 2016. május 18.
Big room size, Comfy bed
Room size is big and comfortable bed. Cleanliness in bathroom could be improved. Facility like lift only 1 working instead of 4 units at the same time. But so far I have never encounter long waiting or pack of people in the lift.
Kueh J. Üzleti utazók Malaysia, 2016. május 18.
Breakfast Not Many Choice
Location okay
Mohan R. Üzleti utazók Malaysia, 2016. május 16.
Excellent
Large beds, clean rooms and toilets and reasonable price
Lam H. Üzleti utazók Malaysia, 2016. május 13.
Comfy room, large bed and value for money
big hotel with price value
Mohamad F. Üzleti utazók Malaysia, 2016. május 7.
Staff not good and well trained
2,3
They charged me transport which i didnt book and use. The receptionist took 1 hour to find out and refund my money.oh my god what a lame and low service staff!
Muhammad I. Üzleti utazók Malaysia, 2016. május 7.
poor front desk
4,7
to much hidden cost.
Chee Y. Üzleti utazók Malaysia, 2016. május 6.
Good location
Good location,friendly staff, value for money
Ir. Z. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2016. május 2.
Excelent
Not much food and choices for breakfast. The waiter/waitress not having good hospitality and courtesy. Need more train.
Halmee A. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2016. április 25.
M Hotels - Tower A KuchingM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - FürdőszobaM Hotels - Tower A Kuching - FürdőszobaM Hotels - Tower A Kuching - FürdőszobaM Hotels - Tower A Kuching - ElőcsarnokM Hotels - Tower A Kuching - ElőcsarnokM Hotels - Tower A Kuching - ElőcsarnokM Hotels - Tower A Kuching - FitneszteremM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda belülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda belülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda belülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda belülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda belülrőlM Hotels - Tower A Kuching - UszodaM Hotels - Tower A Kuching - UszodaM Hotels - Tower A Kuching - ÉtteremM Hotels - Tower A Kuching - Business CenterM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - ElőcsarnokM Hotels - Tower A Kuching - Erkély/TeraszM Hotels - Tower A Kuching - Erkély/TeraszM Hotels - Tower A Kuching - Erkély/TeraszM Hotels - Tower A Kuching - Erkély/TeraszM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülről

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.