M Hotels - Tower A

Hock Lee Center, Hotel Tower, Jalan Datuk Abang Abdul Rahim, Kuching városközpont, Kuching, Malajzia 93450 (Térkép)

M Hotels - Tower A Kuching - Vendégszoba M Hotels - Tower A Kuching - Vendégszoba M Hotels - Tower A Kuching - Vendégszoba M Hotels - Tower A Kuching - Vendégszoba M Hotels - Tower A Kuching - Vendégszoba M Hotels - Tower A Kuching - Vendégszoba M Hotels - Tower A Kuching - Vendégszoba M Hotels - Tower A Kuching - Vendégszoba M Hotels - Tower A Kuching - Vendégszoba M Hotels - Tower A Kuching - Vendégszoba M Hotels - Tower A Kuching - Vendégszoba M Hotels - Tower A Kuching - Fürdőszoba M Hotels - Tower A Kuching - Fürdőszoba M Hotels - Tower A Kuching - Fürdőszoba M Hotels - Tower A Kuching - Előcsarnok M Hotels - Tower A Kuching - Előcsarnok
M Hotels - Tower A Kuching - Előcsarnok M Hotels - Tower A Kuching - Fitneszterem M Hotels - Tower A Kuching - A szálloda belülről M Hotels - Tower A Kuching - A szálloda belülről M Hotels - Tower A Kuching - A szálloda belülről M Hotels - Tower A Kuching - A szálloda belülről M Hotels - Tower A Kuching - A szálloda belülről M Hotels - Tower A Kuching - Uszoda M Hotels - Tower A Kuching - Uszoda M Hotels - Tower A Kuching - Étterem M Hotels - Tower A Kuching - Business Center M Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülről
Kerület: Kuching városközpont Szobák száma: 178

8,2
7,1
8,1
7,9
Patrick L. Üzleti utazó Malaysia, 2015. július 22.
Not very clean lack of facilities

Air conditional is cold
Not very enjoyable
George W. Üzleti utazó Malaysia, 2015. július 12.
Business Stay

Room Comfort, Cleanliness & Friendly Staff
I do enjoy staying with M hotel, good job & keep it up!
Alberto C. Egyéni utazó Italy, 2015. július 12.
nice hotel.. poor breakfast

postion, staff, qualitu of the room
nice stay, nice room, very good mattress, 4 pillows but all same size: too high and too hard. Big towel are medium size, but the bathroom was ok. Wall not well insulated: can hear TV of the nextdoor. Breakfast si low level: no butter, is margarina, jam si low quality, bread and croissant not europen style. The Juice are a joke: better drink water. Even the milk was fake. Sure the stay was better than breakfast.
Emmy C. Üzleti utazó Malaysia, 2015. június 17.
Value for money

Spacious & clean room, easy access to city center & good customer service
Value for money & very satisfied
Nursuriyani A. Üzleti utazó Malaysia, 2015. június 16.
One of the best hotel in kuching so far!

Very kind staff,nice&clean room,good food - many varieties, value for money
Buan B. Üzleti utazó Malaysia, 2015. június 13.
moderate hotel

staff nice, clean, acting fast for corrective actions when receive complaints
lousy food, stay there whole week, the breakfast menu did not change at all. located in a dull area... not easy to find food
Liew K. Üzleti utazó Malaysia, 2015. június 13.
very good and nice room

good service, BIG room & friendly staff.
Generally value for money. However need to improving room air conditioning temperature setting.
Cheng K. Üzleti utazó Malaysia, 2015. június 10.
Average

Air con is cold, nearby to Kuching Town
Adam M. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2015. június 4.

Kee L. Üzleti utazó Malaysia, 2015. május 27.
Value for money, good location, clean

Big room, clean room and very comfortable feeling

M Hotels - Tower A KuchingM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - FürdőszobaM Hotels - Tower A Kuching - FürdőszobaM Hotels - Tower A Kuching - FürdőszobaM Hotels - Tower A Kuching - ElőcsarnokM Hotels - Tower A Kuching - ElőcsarnokM Hotels - Tower A Kuching - ElőcsarnokM Hotels - Tower A Kuching - FitneszteremM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda belülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda belülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda belülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda belülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda belülrőlM Hotels - Tower A Kuching - UszodaM Hotels - Tower A Kuching - UszodaM Hotels - Tower A Kuching - ÉtteremM Hotels - Tower A Kuching - Business CenterM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - ElőcsarnokM Hotels - Tower A Kuching - Erkély/TeraszM Hotels - Tower A Kuching - Erkély/TeraszM Hotels - Tower A Kuching - Erkély/TeraszM Hotels - Tower A Kuching - Erkély/TeraszM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülről