M Hotels - Tower A

Hock Lee Center, Hotel Tower, Jalan Datuk Abang Abdul Rahim, Kuching városközpont, Kuching, Malajzia 93450

7,6

8,2
7,1
8,0
7,9
Churn K. Üzleti utazók Malaysia, 2016. január 17.
Fine stay

Location, spacious and clean room
Fine stay
Phua J. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2016. január 3.
M Hotels - Tower A

room comfort,clean,good in service
comfort n nice
Nyen L. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2016. január 2.
comfort, clean and value for $

clean, comfortable and not too expensive
Overall a nice stay
Lucy T. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2015. december 28.
clean

near town,clean & comfortable
staff friendly
Omara S. Üzleti utazók Malaysia, 2015. december 23.
Ideal Hotel; Spacious Room with comfortable bed

Room size, bed, shower room
Overall, it was a pleasent stay The room and shower area are spacious Bed are comfty! Improvement can be made; - provide toothbrush - hair dryer availability - some drinks in the fridge
Jun Y. Párban utazók Malaysia, 2015. december 20.
Service no good

Nothing, counter service no good
Staying no bad only thing staff performance no good enough
Siti A. Család idősebb gyerekekkel Singapore, 2015. december 20.
Value for $

Honestly nothing much.... It's located off the town area or any convenience store.
The rooms are good, view is alright, swimming pool is nope.
Kai R. Üzleti utazók Malaysia, 2015. december 18.
They missed my morning call once again.

Everything is fine until they missed morning call
Everything is fine until they missed morning call
Kumanan P. Üzleti utazók Malaysia, 2015. december 14.
clean , peacefull, comfort

clean , peacefull, comfort
great . very peacefull.. with good view of river.. Really clean.. comfort.. tidy..
Nooraini Z. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2015. december 14.
Pleasant place

Nice staffs... parking space... supermarket
Very pleasant...
M Hotels - Tower A KuchingM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower A Kuching - FürdőszobaM Hotels - Tower A Kuching - FürdőszobaM Hotels - Tower A Kuching - FürdőszobaM Hotels - Tower A Kuching - ElőcsarnokM Hotels - Tower A Kuching - ElőcsarnokM Hotels - Tower A Kuching - ElőcsarnokM Hotels - Tower A Kuching - FitneszteremM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda belülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda belülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda belülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda belülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda belülrőlM Hotels - Tower A Kuching - UszodaM Hotels - Tower A Kuching - UszodaM Hotels - Tower A Kuching - ÉtteremM Hotels - Tower A Kuching - Business CenterM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower A Kuching - ElőcsarnokM Hotels - Tower A Kuching - Erkély/TeraszM Hotels - Tower A Kuching - Erkély/TeraszM Hotels - Tower A Kuching - Erkély/TeraszM Hotels - Tower A Kuching - Erkély/TeraszM Hotels - Tower A Kuching - A szálloda kívülről