M Hotels - Tower B

Hock Lee Center, Hotel Tower, Jalan Datuk Abang Abdul Rahim, Kuching városközpont, Kuching, Malajzia 93450 (Térkép)

korábban : 360 Urban Resort Hotel (Tower B)
M Hotels - Tower B Kuching - Vendégszoba M Hotels - Tower B Kuching - Vendégszoba M Hotels - Tower B Kuching - Vendégszoba M Hotels - Tower B Kuching - Vendégszoba M Hotels - Tower B Kuching - Vendégszoba M Hotels - Tower B Kuching - Lakosztály M Hotels - Tower B Kuching - Vendégszoba M Hotels - Tower B Kuching - Előcsarnok M Hotels - Tower B Kuching - Recepció M Hotels - Tower B Kuching - A szálloda belülről M Hotels - Tower B Kuching - Bejárat M Hotels - Tower B Kuching - Erkély/Terasz M Hotels - Tower B Kuching - Erkély/Terasz M Hotels - Tower B Kuching - Erkély/Terasz M Hotels - Tower B Kuching - Erkély/Terasz M Hotels - Tower B Kuching - Erkély/Terasz
M Hotels - Tower B Kuching - Erkély/Terasz M Hotels - Tower B Kuching - Erkély/Terasz M Hotels - Tower B Kuching - Uszoda M Hotels - Tower B Kuching - Uszoda M Hotels - Tower B Kuching - Uszoda M Hotels - Tower B Kuching - Fitneszterem M Hotels - Tower B Kuching - Fitneszterem M Hotels - Tower B Kuching - Étterem M Hotels - Tower B Kuching - A szálloda kívülről M Hotels - Tower B Kuching - A szálloda kívülről M Hotels - Tower B Kuching - A szálloda kívülről M Hotels - Tower B Kuching - A szálloda kívülről
Kerület: Kuching városközpont Szobák száma: 95

7,5

8,0
7,2
7,9
7,8
6,4
Taib A. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2015. december 22.
Quiet Place to Stay

1. Room cleanlinest-Good
Chew C. Üzleti utazók Malaysia, 2015. december 16.
NIL

Price and location.
feel comfortable with their service.
Felix U. Üzleti utazók Malaysia, 2015. december 8.
Spacious

Spacious room, plenty of parking space and card access system
Pin Y. Párban utazók Malaysia, 2015. december 6.
Comfort to stay

Location & Nice view
Generally ok to stay. Good location but less convenient on trasportation.
Peter M. Egyéni utazók Malaysia, 2015. december 2.
nice and romanctic view of river

river view, ambience, spacious room
good view of river, made the stay very comfortable
Ngak H. Csoportos utazók Malaysia, 2015. szeptember 30.
Cheaper alternative

Cheaper,
It was just a one night stay in this hotel before departing Kuching in the next day. Nothing special to note, breakfast can be improved.
Mohamad S. Párban utazók Singapore, 2015. szeptember 23.
M Hotel Kuching

Spacious, Breakfast, Soft Bed.
It was OK. Wished that the shopping centre had more stores.
Jia S. Üzleti utazók Malaysia, 2015. szeptember 21.

Good, Good, Good
David G. Párban utazók Malaysia, 2015. augusztus 23.
pleasant stay

cheap , quiet and comfortable
4,7
its a quiet place , abit far from the city. but still can walk to the kuching town - about 15 min
Tick H. Párban utazók Singapore, 2015. augusztus 17.
Quiet Hotel

Good room view, quiet and reasonally priced.
It is a bit out of town, about 20minutes to airport. The staff are helpful and polite. The room I stayed is very spacious with 180 degree view of Sarawak river. many parking space and walk down the street there is a food carnival.

M Hotels - Tower B KuchingM Hotels - Tower B Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower B Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower B Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower B Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower B Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower B Kuching - LakosztályM Hotels - Tower B Kuching - VendégszobaM Hotels - Tower B Kuching - ElőcsarnokM Hotels - Tower B Kuching - RecepcióM Hotels - Tower B Kuching - A szálloda belülrőlM Hotels - Tower B Kuching - BejáratM Hotels - Tower B Kuching - Erkély/TeraszM Hotels - Tower B Kuching - Erkély/TeraszM Hotels - Tower B Kuching - Erkély/TeraszM Hotels - Tower B Kuching - Erkély/TeraszM Hotels - Tower B Kuching - Erkély/TeraszM Hotels - Tower B Kuching - Erkély/TeraszM Hotels - Tower B Kuching - Erkély/TeraszM Hotels - Tower B Kuching - UszodaM Hotels - Tower B Kuching - UszodaM Hotels - Tower B Kuching - UszodaM Hotels - Tower B Kuching - FitneszteremM Hotels - Tower B Kuching - FitneszteremM Hotels - Tower B Kuching - ÉtteremM Hotels - Tower B Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower B Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower B Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower B Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower B Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower B Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower B Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower B Kuching - A szálloda kívülrőlM Hotels - Tower B Kuching - A szálloda kívülről