Marco Polo HongKong Hotel

8,5
8,6
8,6
7,9
Liny S. Üzleti utazók Laos, 2016. február 3.
Nice

Location is good
Everything is good
Liny S. Üzleti utazók Laos, 2016. február 3.
Nice

Nice view
Kusumah D. Csoportos utazók Indonesia, 2016. február 1.
Great stay in Marcopolo hotel

Space, Location, View
Wonderful, spacious room in HK is very rare. Location also top notch, great harbour front hotel with great view.
Phusit R. Párban utazók Thailand, 2016. január 24.
Hotel service quality

location, shuttle bus, wifi
Glenn R. Üzleti utazók Philippines, 2016. január 14.
marco polo hong kong hotel

location, room , staff
the stay is good the location is great the staff are all good
Franz D. Párban utazók Philippines, 2016. január 14.
Nice stay

Complimentary wine, honeymoon stay, great value for money
Cesar D. Család idősebb gyerekekkel Philippines, 2016. január 3.
Fantastic Property

Excellent rooms, staff, food
Excellent! The family would not mind going back to it.
Harvey K. Család idősebb gyerekekkel Philippines, 2016. január 2.
Very good stay

the staff was friendly and the rooms were big and comfortable
it was excellent!
Amien W. Család fiatal gyerekekkel Indonesia, 2015. december 30.
extraordinary

clean, good location, good eating
Ma C. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. december 30.
Great location

Location, friendly staff, comfy bed/pillows
Great.
Marco Polo HongKong Hotel HongkongMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Ételek és italokMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Ételek és italokMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Ételek és italokMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Ételek és italokMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Ételek és italokMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ElőcsarnokMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ElőcsarnokMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ElőcsarnokMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - RecepcióMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - FitneszteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - FitneszteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - UszodaMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - BálteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - BálteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - BálteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - BálteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - BálteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ÉtteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ÉtteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ÉtteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ÉtteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ÉtteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ÉtteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ÉtteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ÉtteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ÉtteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ÉtteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Pub/LoungeMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Pub/LoungeMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - VendégszobaMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - VendégszobaMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - VendégszobaMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - VendégszobaMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - VendégszobaMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - VendégszobaMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - VendégszobaMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - VendégszobaMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - VendégszobaMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - VendégszobaMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Pub/LoungeMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Exkluzív társalgó