Marco Polo HongKong Hotel

8,5
8,6
8,6
7,9
Chryseis D. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2016. május 24.
Very great hotel
I traveled with my 2 kids and 1 baby. rooms are big and the staff are very courteous. The place is near the shopping area and restaurants. It has easy access to different establishments. One thing i noticed is that the elevator for wheelchairs and strollers is not working, sometimes that staff if helping me carry the stroller up and down the lobby, but sometime when the hotel is busy i carry it myself. :(
Martin C. Csoportos utazók Philippines, 2016. május 22.
Great
Great
Analiza A. Párban utazók Philippines, 2016. május 11.
Marco Polo
Great Staff. amazing Value. Highly Recommended!
Manatsanan T. Párban utazók Thailand, 2016. május 10.
Great location
I like Location of the hotel was perfectly
Kanchanit K. Párban utazók Thailand, 2016. május 8.
Always impressing
I had booked for deluxe room for 3 nights. Large and neat room, all amenities were supplied. Due to hot temperature outside I requested for the bucket of ice. They pleasedly provide to me all the time.
Teh S. Üzleti utazók Singapore, 2016. május 7.
Price is on the high side
Price a bit on high side
Guoping G. Család fiatal gyerekekkel China, 2016. május 6.
Ok
Nuthapon L. Család fiatal gyerekekkel Thailand, 2016. május 3.
Near shopping malls,
Pierre M. Üzleti utazók France, 2016. április 30.
Comments
3,3
Staff hardly speak English specially at breakfast area. Lobby area near the bar smells like sewage which is very unpleasant
Jean P. Üzleti utazók Germany, 2016. április 27.
Manager
Hospitality
Marco Polo HongKong Hotel HongkongMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ÉtteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ÉtteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Pub/LoungeMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - UszodaMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Ételek és italokMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ElőcsarnokMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ElőcsarnokMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ElőcsarnokMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - RecepcióMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - FitneszteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - FitneszteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - UszodaMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - BálteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - BálteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - BálteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - BálteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - BálteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ÉtteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ÉtteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ÉtteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ÉtteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ÉtteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ÉtteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ÉtteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ÉtteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ÉtteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Pub/LoungeMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - VendégszobaMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - VendégszobaMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Pub/LoungeMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - FitneszteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - BálteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - KilátásMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - BálteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - BálteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - KilátásMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Pub/LoungeMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - ÉtteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - BálteremMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - TárgyalóMarco Polo HongKong Hotel Hongkong - Fürdőszoba

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.