Matahari Guest House

Jl. Tegal Wangi No 14, Kuta, Bali, Indonézia 80361 (Térkép)

Matahari Guest House Bali - A szálloda belülről Matahari Guest House Bali - A szálloda belülről Matahari Guest House Bali - Vendégszoba Matahari Guest House Bali - Fürdőszoba Matahari Guest House Bali - A szálloda belülről Matahari Guest House Bali - Pub/Lounge Matahari Guest House Bali - Pub/Lounge Matahari Guest House Bali - A szálloda kívülről Matahari Guest House Bali - Vendégszoba Matahari Guest House Bali - Előcsarnok Matahari Guest House Bali - Vendégszoba Matahari Guest House Bali - Vendégszoba Matahari Guest House Bali - Fürdőszoba Matahari Guest House Bali - Pub/Lounge Matahari Guest House Bali - Vendégszoba Matahari Guest House Bali - Fürdőszoba
Matahari Guest House Bali - A szálloda kívülről Matahari Guest House Bali - Üzletek Matahari Guest House Bali - Strand Matahari Guest House Bali - Előcsarnok Matahari Guest House Bali - Nightclub Matahari Guest House Bali - Üzletek Matahari Guest House Bali - A környék Matahari Guest House Bali - Strand Matahari Guest House Bali - Strand
Kerület: Kuta Szobák száma: 40

8,1
7,0
7,0
6,9
5,0
Clinton C. Egyéni utazó Australia, 2015. augusztus 21.
good budget hotel

location price good staff
Clinton C. Egyéni utazó Australia, 2015. augusztus 11.

location price,,,, staff
Clinton C. Egyéni utazó Australia, 2015. augusztus 11.

location,,,price,,,staff
Tony B. Egyéni utazó Indonesia, 2015. augusztus 10.
really cheap hotel in good location.

Price, location, friendly staff
everything was good my suggestion is please fix the WiFi your wifi connection really suck cannot use the wifi inside the room and change your laundry service provider your towel smell bad.
Clinton C. Egyéni utazó Australia, 2015. augusztus 9.

location,,,staff,,,price
Clinton C. Egyéni utazó Australia, 2015. augusztus 8.

location price staff
Clinton C. Egyéni utazó Australia, 2015. augusztus 7.

price,,,location,,,staff
Clinton C. Egyéni utazó Australia, 2015. augusztus 5.

location,,,price,,,staff
Clinton C. Egyéni utazó Australia, 2015. augusztus 4.

price,,,location,,,staff
Clinton C. Egyéni utazó Australia, 2015. augusztus 3.

pocation,,,price,,,staff

Matahari Guest House BaliMatahari Guest House Bali - A szálloda belülrőlMatahari Guest House Bali - A szálloda belülrőlMatahari Guest House Bali - VendégszobaMatahari Guest House Bali - FürdőszobaMatahari Guest House Bali - A szálloda belülrőlMatahari Guest House Bali - Pub/LoungeMatahari Guest House Bali - Pub/LoungeMatahari Guest House Bali - A szálloda kívülrőlMatahari Guest House Bali - VendégszobaMatahari Guest House Bali - ElőcsarnokMatahari Guest House Bali - VendégszobaMatahari Guest House Bali - VendégszobaMatahari Guest House Bali - FürdőszobaMatahari Guest House Bali - Pub/LoungeMatahari Guest House Bali - VendégszobaMatahari Guest House Bali - FürdőszobaMatahari Guest House Bali - A szálloda kívülrőlMatahari Guest House Bali - ÜzletekMatahari Guest House Bali - StrandMatahari Guest House Bali - ElőcsarnokMatahari Guest House Bali - NightclubMatahari Guest House Bali - ÜzletekMatahari Guest House Bali - A környékMatahari Guest House Bali - StrandMatahari Guest House Bali - Strand