Metropark Hotel Kowloon

75 Waterloo Road, Mongkok, Hongkong (Térkép)

Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Vendégszoba Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Vendégszoba Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Vendégszoba Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Vendégszoba Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Vendégszoba Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Vendégszoba Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Vendégszoba Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Vendégszoba Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Vendégszoba Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Vendégszoba Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Vendégszoba Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Vendégszoba Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Vendégszoba Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Vendégszoba Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Vendégszoba Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Vendégszoba
Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Fürdőszoba Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Fürdőszoba Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Fürdőszoba Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Fürdőszoba Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Uszoda Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Előcsarnok Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Fitneszterem Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Tárgyaló Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Tárgyaló Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Exkluzív társalgó Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Szolgáltatások Metropark Hotel Kowloon Hongkong - Ételek és italok
Kerület: Mongkok Szobák száma: 487

7,5
7,2
7,6
7,8
7,8
6,8
Daniel S. Család fiatal gyerekekkel Indonesia, 2010. július 6.
Metropark Hotel Kowloon
Ez az ügyfél csupán értékelte a szállást, de nem írt megjegyzést.
Keen H. Párban utazó Singapore, 2015. augusztus 23.
Always stay here every time we visit HK

Location Clean and shuttle bus service
Location is near to favorite area. Lots of food and shopping. Clean and shuttle bus service.
Gary L. Párban utazó Australia, 2015. augusztus 16.
Good hotel & location. Rooftop pool a bonus

Pool,staff & the location
Pleasant.
Sue A. Egyéni utazó Singapore, 2015. augusztus 11.
short stay

clean n tidy. convenient to go airport
Good stay at the hotel.
Edward R. Család fiatal gyerekekkel Australia, 2015. augusztus 10.
Far always from shop and mRT

Not really best about this hotel, but
Esther L. Család idősebb gyerekekkel Singapore, 2015. augusztus 10.
always staying at this hotel

cleaniness, staff performance, value for money
stay wad good. easy to access. many times staying at this hotel.
Esther L. Család fiatal gyerekekkel Singapore, 2015. augusztus 10.
always staying here

cleaniness, staff performance, valur for money
staying here many times. it was good overall
Shyu F. Párban utazó Malaysia, 2015. augusztus 10.
Metropark Hotel

Free shuttle bus service, Friendly staff, Few minutes walks away from the busy town
Joann M. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. augusztus 5.
Relaxing!

Staff, welcome fruits, shuttle service
Great!
Wan L. Egyéni utazó Singapore, 2015. július 31.
rooms

cleanliness, staff and service
It was pretty good. No fuss throughout the stay.

Metropark Hotel Kowloon HongkongMetropark Hotel Kowloon Hongkong - VendégszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - VendégszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - VendégszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - VendégszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - VendégszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - VendégszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - VendégszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - VendégszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - VendégszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - VendégszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - VendégszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - VendégszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - VendégszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - VendégszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - VendégszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - VendégszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - FürdőszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - FürdőszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - FürdőszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - FürdőszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - UszodaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - ElőcsarnokMetropark Hotel Kowloon Hongkong - FitneszteremMetropark Hotel Kowloon Hongkong - TárgyalóMetropark Hotel Kowloon Hongkong - TárgyalóMetropark Hotel Kowloon Hongkong - Exkluzív társalgóMetropark Hotel Kowloon Hongkong - SzolgáltatásokMetropark Hotel Kowloon Hongkong - Ételek és italokMetropark Hotel Kowloon Hongkong - TárgyalóMetropark Hotel Kowloon Hongkong - TárgyalóMetropark Hotel Kowloon Hongkong - ElőcsarnokMetropark Hotel Kowloon Hongkong - Közeli tömegközlekedésMetropark Hotel Kowloon Hongkong - A szálloda kívülrőlMetropark Hotel Kowloon Hongkong - ÉtteremMetropark Hotel Kowloon Hongkong - ÉtteremMetropark Hotel Kowloon Hongkong - ÉtteremMetropark Hotel Kowloon Hongkong - ÉtteremMetropark Hotel Kowloon Hongkong - VendégszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - VendégszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - VendégszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - VendégszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - VendégszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - VendégszobaMetropark Hotel Kowloon Hongkong - Vendégszoba

Ügyfelek ajánlásai - Metropark Hotel Kowloon, Hongkong