mini hotel Central

38 Ice House Street, Central, Hong Kong központ / Sheung Wan környéke, Hongkong (Térkép)

korábban : Ice House
mini hotel Central Hongkong - Vendégszoba mini hotel Central Hongkong - Vendégszoba mini hotel Central Hongkong - Fürdőszoba mini hotel Central Hongkong - A szálloda belülről mini hotel Central Hongkong - A szálloda belülről mini hotel Central Hongkong - Előcsarnok mini hotel Central Hongkong - Előcsarnok mini hotel Central Hongkong - Előcsarnok mini hotel Central Hongkong - Előcsarnok mini hotel Central Hongkong - A szálloda kívülről mini hotel Central Hongkong - Vendégszoba mini hotel Central Hongkong - Vendégszoba mini hotel Central Hongkong - Vendégszoba mini hotel Central Hongkong - Vendégszoba mini hotel Central Hongkong - Vendégszoba mini hotel Central Hongkong - Vendégszoba
mini hotel Central Hongkong - Vendégszoba mini hotel Central Hongkong - Fürdőszoba mini hotel Central Hongkong - A szálloda kívülről mini hotel Central Hongkong - Előcsarnok mini hotel Central Hongkong - Vendégszoba mini hotel Central Hongkong - A szálloda belülről mini hotel Central Hongkong - Vendégszoba mini hotel Central Hongkong - Előcsarnok mini hotel Central Hongkong - Vendégszoba mini hotel Central Hongkong - A szálloda kívülről mini hotel Central Hongkong - A környék mini hotel Central Hongkong - Vendégszoba
Kerület: Hong Kong központ / Sheung Wan környéke Szobák száma: 183

7,4
8,5
7,1
7,4
6,8
5,4
Ginie A. Párban utazó Philippines, 2015. augusztus 23.
High end hostel

location
3,7
terrible. Wasnt able to get a good sleep bec of the pillows, the room is always moist bad exaust vent the room smells like your bathroom.
Kae L. Párban utazó Malaysia, 2015. augusztus 23.
Good location

Location only
Rostyslav K. Párban utazó Ukraine, 2015. augusztus 21.
Probably the worse

location
Air conditioner could not be turned off due to humidity conditions thorough entire building leavening no option to have 8Degrees temperature in tiny box, humid entire room, cold and nasty. If an award should be going to the worse hotel in Hong Kong, miniCentral proudly gets it.
Verna V. Csoportos utazó Philippines, 2015. augusztus 20.
Cheap

Location. Clean. Price
Za A. Üzleti utazó Malaysia, 2015. augusztus 18.
clean, accessible, near to mtr

clean, accessible, near to mtr
it was good except I request for 'early check in' yet they cant make it. the rest was fine and good :) keep it up!
Stephen M. Egyéni utazó United States of America, 2015. augusztus 17.
deal for money

location and price
It's good, but get a view room. Hope you're not over 6ft tall, bed is short.
Waraporn L. Egyéni utazó Thailand, 2015. augusztus 15.
Comfortable & Good Location -easy to travel around

Location, Cleanliness, Staff
Gavin P. Üzleti utazó Netherlands, 2015. augusztus 14.
Stay

Location price cleanliness
Good bit noisy on some floors
Soh B. Üzleti utazó Singapore, 2015. augusztus 14.
Disappointment and misleads

It is clean
Please advise what the service for Room with Smart Phone? The Hotel staff do not explain the usage of the Smart Phone. Please advise is it free Smart Hand phone for my room booking ? Is it a free gift as in the package booking? If yes,I was not told by the Hotel Staff during check in and check out. Please clarify. If yes it is a free gift in the package, can you arrange delivery to me. If no, please return email and explain. Thanks Disappointed Guest
Martin S. Üzleti utazó Germany, 2015. augusztus 14.
Good location

location location lobby

mini hotel Central Hongkongmini hotel Central Hongkong - Vendégszobamini hotel Central Hongkong - Vendégszobamini hotel Central Hongkong - Fürdőszobamini hotel Central Hongkong - A szálloda belülrőlmini hotel Central Hongkong - A szálloda belülrőlmini hotel Central Hongkong - Előcsarnokmini hotel Central Hongkong - Előcsarnokmini hotel Central Hongkong - Előcsarnokmini hotel Central Hongkong - Előcsarnokmini hotel Central Hongkong - A szálloda kívülrőlmini hotel Central Hongkong - Vendégszobamini hotel Central Hongkong - Vendégszobamini hotel Central Hongkong - Vendégszobamini hotel Central Hongkong - Vendégszobamini hotel Central Hongkong - Vendégszobamini hotel Central Hongkong - Vendégszobamini hotel Central Hongkong - Vendégszobamini hotel Central Hongkong - Fürdőszobamini hotel Central Hongkong - A szálloda kívülrőlmini hotel Central Hongkong - Előcsarnokmini hotel Central Hongkong - Vendégszobamini hotel Central Hongkong - A szálloda belülrőlmini hotel Central Hongkong - Vendégszobamini hotel Central Hongkong - Előcsarnokmini hotel Central Hongkong - Vendégszobamini hotel Central Hongkong - A szálloda kívülrőlmini hotel Central Hongkong - A környékmini hotel Central Hongkong - Vendégszobamini hotel Central Hongkong - Vendégszobamini hotel Central Hongkong - Vendégszobamini hotel Central Hongkong - Előcsarnokmini hotel Central Hongkong - Vendégszobamini hotel Central Hongkong - Vendégszobamini hotel Central Hongkong - Vendégszobamini hotel Central Hongkong - Vendégszobamini hotel Central Hongkong - A szálloda belülrőlmini hotel Central Hongkong - A szálloda kívülrőlmini hotel Central Hongkong - Vendégszobamini hotel Central Hongkong - Vendégszoba