Naiyang Beach Hotel

80/30-38 Moo 1 Sakuu, Phuket repülőtér, Phuket, Thaiföld 83140 (Térkép)

Naiyang Beach Hotel Phuket - Étterem Naiyang Beach Hotel Phuket - Spa Naiyang Beach Hotel Phuket - Üzletek Naiyang Beach Hotel Phuket - A szálloda belülről Naiyang Beach Hotel Phuket - Étterem Naiyang Beach Hotel Phuket - Étterem Naiyang Beach Hotel Phuket - Vendégszoba Naiyang Beach Hotel Phuket - Vendégszoba Naiyang Beach Hotel Phuket - Vendégszoba Naiyang Beach Hotel Phuket - Vendégszoba Naiyang Beach Hotel Phuket - Vendégszoba Naiyang Beach Hotel Phuket - Vendégszoba Naiyang Beach Hotel Phuket - Vendégszoba Naiyang Beach Hotel Phuket - Vendégszoba Naiyang Beach Hotel Phuket - Vendégszoba Naiyang Beach Hotel Phuket - Vendégszoba
Naiyang Beach Hotel Phuket - Vendégszoba Naiyang Beach Hotel Phuket - Vendégszoba Naiyang Beach Hotel Phuket - Vendégszoba Naiyang Beach Hotel Phuket - Vendégszoba Naiyang Beach Hotel Phuket - Szolgáltatások Naiyang Beach Hotel Phuket - Vendégszoba Naiyang Beach Hotel Phuket - Fürdőszoba Naiyang Beach Hotel Phuket - Fürdőszoba Naiyang Beach Hotel Phuket - Szolgáltatások Naiyang Beach Hotel Phuket - Szolgáltatások Naiyang Beach Hotel Phuket - Vendégszoba Naiyang Beach Hotel Phuket - Vendégszoba
Kerület: Phuket repülőtér Szobák száma: 56

7,4
7,2
7,2
7,8
Warren H. Egyéni utazó Australia, 2015. augusztus 15.
Naiyang Beach Hotel

Close to airport; staff; pool
Excellent
Wendy O. Párban utazó Australia, 2015. augusztus 12.
unfinished
This hotel is still being built and is not ready for occupants by a long shot
Cindy K. Párban utazó Australia, 2015. augusztus 1.
Close to airport, just ok.

Close to airport. Food in restaurant was lovely. Good aircon.
This place still has lots of building works going on. While it's nice & close to the airport, and the rooms are fairly modern, there are much nicer hotels (even just for an overnight stopover like ours) right on NaiYang beach for a similar price....Try the Dewa). I have often laughed about people complaint about hard beds.....but after sleeping on the bed at this hotel I understabd!!! It was like concrete, neither of us slept & it contributed to a very uncomfortable plane ride home due to such sore backs & muscles.
Hatty G. Párban utazó United Kingdom, 2015. március 26.
Great location for airport

The beach, close to airport, decent pool
Fairly average/standard hotel but beautiful beach 5 minutes walk and great restaurant on the main road 5 minutes walk in the other direction. Only criticism they charge you 100 baht per person for a 5 minute airport transfer!
Peter R. Párban utazó United Kingdom, 2015. március 25.
Fantastic Naiyang

Food, friendly helpful staff and peaceful.
Quiet and relaxing following our arrival from Newcastle UK via Dubai. Quick transfer 10 mins from airport. Great staff pool food and beach was stunning at sunset. Would happily stay again. Thanks again to amazing staff!! We love Thailand!!!!!
Vivienne G. Párban utazó United Kingdom, 2015. március 3.
Very nice

Price,staff friendliness and just a nice hotel
9,7
Very good worth a visit
Christopher R. Egyéni utazó Australia, 2015. február 4.
not bad, seems further away than stated

price & location
Debra P. Párban utazó United States of America, 2015. február 3.
never again
4,3
I would never advise anyone to stay here--owners need to watch staff closer--no lift--staff plays games and will try and make you pay for broken appliances --toilet leaking-rude staff-very unaccommodating I can not believe agoda would allow them to be listed as a hotel in their newwork--looks like agoda needs to start traveling to some of these locations --incognito--
Jacqui W. Párban utazó United Kingdom, 2015. január 30.
My stay at naiyang beach

Nice swimming pool, comfortable bed, close to airpott
Good.
Sun M. Család fiatal gyerekekkel South Korea, 2014. december 25.
alright

Swimming pool, area, cleaning

Naiyang Beach Hotel PhuketNaiyang Beach Hotel Phuket - ÉtteremNaiyang Beach Hotel Phuket - SpaNaiyang Beach Hotel Phuket - ÜzletekNaiyang Beach Hotel Phuket - A szálloda belülrőlNaiyang Beach Hotel Phuket - ÉtteremNaiyang Beach Hotel Phuket - ÉtteremNaiyang Beach Hotel Phuket - VendégszobaNaiyang Beach Hotel Phuket - VendégszobaNaiyang Beach Hotel Phuket - VendégszobaNaiyang Beach Hotel Phuket - VendégszobaNaiyang Beach Hotel Phuket - VendégszobaNaiyang Beach Hotel Phuket - VendégszobaNaiyang Beach Hotel Phuket - VendégszobaNaiyang Beach Hotel Phuket - VendégszobaNaiyang Beach Hotel Phuket - VendégszobaNaiyang Beach Hotel Phuket - VendégszobaNaiyang Beach Hotel Phuket - VendégszobaNaiyang Beach Hotel Phuket - VendégszobaNaiyang Beach Hotel Phuket - VendégszobaNaiyang Beach Hotel Phuket - VendégszobaNaiyang Beach Hotel Phuket - SzolgáltatásokNaiyang Beach Hotel Phuket - VendégszobaNaiyang Beach Hotel Phuket - FürdőszobaNaiyang Beach Hotel Phuket - FürdőszobaNaiyang Beach Hotel Phuket - SzolgáltatásokNaiyang Beach Hotel Phuket - SzolgáltatásokNaiyang Beach Hotel Phuket - VendégszobaNaiyang Beach Hotel Phuket - VendégszobaNaiyang Beach Hotel Phuket - UszodaNaiyang Beach Hotel Phuket - A szálloda kívülről