Nasa Vegas Hotel

44 Sukhumvit 71-Ramkhamhaeng Road, Suanluang (Airport Link - Ramkhamhaeng Station), Ratcsadaphisek, Bangkok, Thaiföld 10250

7,1

8,1
7,0
6,8
6,9
6,4
Gabor G. Egyéni utazók Hungary, 2016. február 23.
Értékelés
4,3
Egyszerű,a célnak megfelel,helyileg tökéletes csak éjszaka egy kicsit zajos.Aki szórakozni vágyik annak tökéletes választás.Ja és a strand pár lépésre van a szállótól.Egyszóval az igazi szórakozónegyed.Hajrá fiatalok !
Dorottya K. Párban utazók Hungary, 2016. február 18.
Low budget utazáshoz jó szállás

Kedves személyzet, közel a sky train, kényelmes ágy
Kicsit már kopottas volt a szobánk, de a tisztasággal nem volt gond. Légkondi volt a szobában, ami nélközhetetlen. A személyzet kedves volt. Nincs ingyen wifi. Ahhoz, hogy az ember aludni tudjon egy korrekt szállodában jó választás, de azt érdemes tudni, hogy a központtól viszonylag messzebb helyezkedik el.
Robert M. Csoportos utazók Hungary, 2016. január 17.
Jó ár-érték arány

airport link, ár, személyzet
Kicsit kopottas, de nagyon jó az ára. Reptéri gyorsvasút 1 percre. Belváros kicsit messze van.
Krisztina M. Család idősebb gyerekekkel Hungary, 2015. december 5.
Tranzit

Reggeli
Terezia H. Párban utazók Hungary, 2015. április 23.
terezia

reptérre valo eljutás
Bela N. Párban utazók Hungary, 2015. március 22.
nasa vegas

ar ertek arany, elhelyezkedes, szemelyzet gyorsasaga
1-2 ejszakara az ar es az elhelyezkedes nagyon jo a szobak kisse kopottak mar mar de a kozlekedes feletteti mindezt.
Nandor T. Csoportos utazók Hungary, 2015. február 13.
Becsületes személyzet!!!!

-Kiszolgálás
Gabor G. Egyéni utazók Hungary, 2015. február 11.
Korrekt

Tisztaság,rend,értékarány
Rövid időt töltöttem a szállodában ennek ellenére jól éreztem magam.Egyetlen egy nem pozitív megjegyzésem van , mégpedig a WIFI használata ami plusz költség.
Alexandra K. Csoportos utazók Hungary, 2014. március 3.
Felújításra szorul, reptér közel, kiváló közleked.

Felújításra szorul, reptér közel, kiváló tömegközlekedés
Peter R. Egyéni utazók Hungary, 2013. november 6.
Felújításra váró szoba egy luxus szállodában

Kiváló közlekedés, mindennap takarítás, kiváló ár/érték arány
Valamikor nagyon szép szoba lehetett ez. Mára a dizájn kicsit régimódinak hat, a készülékek is megértek a cserére. De mindez eltörpül a nagyon kedvező ár mellett. A wifi nagyon drága, de van egy átlagos internet cafe a szállodával szemben. Jól éreztem magam itt.
1-10 a 15 értékelésből
Nasa Vegas Hotel BangkokNasa Vegas Hotel Bangkok - A szálloda kívülrőlNasa Vegas Hotel Bangkok - RecepcióNasa Vegas Hotel Bangkok - ElőcsarnokNasa Vegas Hotel Bangkok - VendégszobaNasa Vegas Hotel Bangkok - VendégszobaNasa Vegas Hotel Bangkok - VendégszobaNasa Vegas Hotel Bangkok - VendégszobaNasa Vegas Hotel Bangkok - VendégszobaNasa Vegas Hotel Bangkok - VendégszobaNasa Vegas Hotel Bangkok - VendégszobaNasa Vegas Hotel Bangkok - VendégszobaNasa Vegas Hotel Bangkok - VendégszobaNasa Vegas Hotel Bangkok - VendégszobaNasa Vegas Hotel Bangkok - FitneszteremNasa Vegas Hotel Bangkok - VendégszobaNasa Vegas Hotel Bangkok - Tárgyaló

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.