North Zen Hotel

Sobrecary Street (near corner Lapu Lapu Street), Poblacion, Davao City, Fülöp-szigetek 8000

7,5

8,2
7,6
7,6
8,1
5,8
Nemesio J. Párban utazók Albania, 2016. május 24.
Convenience
4,7
Easy to get transport services
Maria T. Párban utazók Philippines, 2016. május 3.
good location
overall our stay was good. shower head needs improvement and your tv cable connection needs also improvement
Cherry L. Üzleti utazók Philippines, 2016. április 29.
poor customer service
3,7
went to the café to buy food; everything we wanted is not available.
Mizuho K. Egyéni utazók Japan, 2016. április 26.
Very good hotel. One problem is shower. Not strong. Not hot water(lose heat)
Jenalyn Y. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2016. április 22.
2N stay @ Davao City
Wifi is weak
Rafe A. Család fiatal gyerekekkel Saudi Arabia, 2016. április 19.
Nice
Nice
Paul B. Egyéni utazók France, 2016. április 19.
Great staff but no working wifi and remote
The wifi did not work at all in the room. Also the remote not working. Quite disappointing for an executive room and rate. Apart from that great staff
Steven E. Egyéni utazók Australia, 2016. március 27.
Would return
Only downside was wifi. Bit hit n miss in rooms, so had to use in lobby sometimes.
Marvi H. Csoportos utazók Philippines, 2016. március 26.
Very accomodation, very clean

good aircondition
Steven E. Egyéni utazók Australia, 2016. március 26.
Would return again
The hotel is decent. Safe and value for money. Wifi can be a little bit hit n miss in the rooms so often had to sit in lobby areas. Only downside
North Zen Hotel Davao CityNorth Zen Hotel Davao City - VendégszobaNorth Zen Hotel Davao City - TárgyalóNorth Zen Hotel Davao City - VendégszobaNorth Zen Hotel Davao City - A szálloda belülrőlNorth Zen Hotel Davao City - A szálloda belülrőlNorth Zen Hotel Davao City - A szálloda belülrőlNorth Zen Hotel Davao City - VendégszobaNorth Zen Hotel Davao City - A szálloda belülrőlNorth Zen Hotel Davao City - RecepcióNorth Zen Hotel Davao City - A szálloda belülrőlNorth Zen Hotel Davao City - A szálloda belülrőlNorth Zen Hotel Davao City - VendégszobaNorth Zen Hotel Davao City - VendégszobaNorth Zen Hotel Davao City - FürdőszobaNorth Zen Hotel Davao City - VendégszobaNorth Zen Hotel Davao City - VendégszobaNorth Zen Hotel Davao City - VendégszobaNorth Zen Hotel Davao City - VendégszobaNorth Zen Hotel Davao City - VendégszobaNorth Zen Hotel Davao City - VendégszobaNorth Zen Hotel Davao City - VendégszobaNorth Zen Hotel Davao City - VendégszobaNorth Zen Hotel Davao City - VendégszobaNorth Zen Hotel Davao City - VendégszobaNorth Zen Hotel Davao City - FürdőszobaNorth Zen Hotel Davao City - VendégszobaNorth Zen Hotel Davao City - VendégszobaNorth Zen Hotel Davao City - A szálloda belülrőlNorth Zen Hotel Davao City - A szálloda belülrőlNorth Zen Hotel Davao City - A szálloda belülrőlNorth Zen Hotel Davao City - A szálloda belülrőlNorth Zen Hotel Davao City - A szálloda belülrőlNorth Zen Hotel Davao City - A szálloda belülrőlNorth Zen Hotel Davao City - A szálloda belülről

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.