Ole London Hotel

Praca de Ponte E Horta No 4-6, Makaó város, Makaó (Térkép)

Ole London Hotel Makaó - Fürdőszoba Ole London Hotel Makaó - Vendégszoba Ole London Hotel Makaó - Étterem Ole London Hotel Makaó - Vendégszoba Ole London Hotel Makaó - Vendégszoba Ole London Hotel Makaó - Vendégszoba Ole London Hotel Makaó - Vendégszoba Ole London Hotel Makaó - Vendégszoba Ole London Hotel Makaó - Előcsarnok Ole London Hotel Makaó - Vendégszoba Ole London Hotel Makaó - Vendégszoba Ole London Hotel Makaó - Bejárat Ole London Hotel Makaó - Bejárat Ole London Hotel Makaó - A szálloda kívülről Ole London Hotel Makaó - A szálloda belülről Ole London Hotel Makaó - A szálloda belülről
Ole London Hotel Makaó - Kávézó Ole London Hotel Makaó - Előcsarnok Ole London Hotel Makaó - A szálloda kívülről Ole London Hotel Makaó - Előcsarnok Ole London Hotel Makaó - A szálloda kívülről Ole London Hotel Makaó - Fürdőszoba Ole London Hotel Makaó - Vendégszoba Ole London Hotel Makaó - A szálloda kívülről Ole London Hotel Makaó - Vendégszoba Ole London Hotel Makaó - A szálloda belülről Ole London Hotel Makaó - Fürdőszoba Ole London Hotel Makaó - Vendégszoba
Kerület: Makaó város Szobák száma: 60

7,4
7,9
7,2
6,2
Kitti S. Család idősebb gyerekekkel Thailand, 2015. augusztus 2.
I have no choice

Room is very small, close to Senado square, Nice restaurant nearby
Room is very small especially bathroom. Walk to Senado square about 5-10 minute.
Priscilla G. Egyéni utazó Philippines, 2015. július 29.
Ole London Hotel's Review

Location only
3,3
Jerrald D. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. július 23.
thumbs up for budgeted travel

The Comfort room is big and I love the shower
Pan-E W. Csoportos utazó Singapore, 2015. július 21.
Comfortable stay

Good location, comfortable, clean
Irene N. Család idősebb gyerekekkel Singapore, 2015. július 19.
NOT TOO BAD

ROOM ARE COMFORMABLE, BIG AND CLEAN
Good no comments
Vincent L. Csoportos utazó Malaysia, 2015. július 18.
4 Days in Macau

Location, comfort and cleanliness.
Only 1 key card is provided for 3 of us. Should have refrigerator in the hotel room.
Leny J. Család fiatal gyerekekkel Singapore, 2015. július 16.
good deal

clean - convenient
very good
Swee H. Párban utazó Malaysia, 2015. július 1.
'

'
Lee S. Párban utazó Malaysia, 2015. június 30.
Clean, comfortable and worth

comfortable space, nice staff, and nearby to town
Wan L. Csoportos utazó Malaysia, 2015. június 30.
Hard to find. No one knows where it locates.

Big and comfy
Good.

Ole London Hotel MakaóOle London Hotel Makaó - FürdőszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - ÉtteremOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - ElőcsarnokOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - BejáratOle London Hotel Makaó - BejáratOle London Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlOle London Hotel Makaó - A szálloda belülrőlOle London Hotel Makaó - A szálloda belülrőlOle London Hotel Makaó - KávézóOle London Hotel Makaó - ElőcsarnokOle London Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlOle London Hotel Makaó - ElőcsarnokOle London Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlOle London Hotel Makaó - FürdőszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - A szálloda belülrőlOle London Hotel Makaó - FürdőszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - FürdőszobaOle London Hotel Makaó - KávézóOle London Hotel Makaó - LakosztályOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - LakosztályOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - FürdőszobaOle London Hotel Makaó - LakosztályOle London Hotel Makaó - LakosztályOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - KávézóOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - FürdőszobaOle London Hotel Makaó - Vendégszoba