Ole London Hotel

7,4
7,9
7,4
6,2
Novie K. Csoportos utazók Indonesia, 2016. április 27.
Standard hotel
Nothing special, all standard ( room, facility etc), staff need to improve their English.
Chan M. Csoportos utazók Malaysia, 2016. április 24.
Short period of stay
Recommended for groups travelled
Mei T. Párban utazók Malaysia, 2016. április 20.
Good location
4,7
Strategic location, Clean & Comfortable.
Teoh G. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2016. április 20.
Good location, good service and clean
Chee K. Csoportos utazók Malaysia, 2016. április 20.
Current 1st in my list for future travel to macau
Will be the 1st on my list for macau unless better offer/hotel available. Overall 8/10
Elliennie E. Csoportos utazók Malaysia, 2016. április 17.
Blocked shower drain and sink
Everything was ok except for the fault sink and blonked shower drain
Huan C. Egyéni utazók Malaysia, 2016. április 16.
Highly recommended
Everything is fine and good value for money. It's been second time to stay, still good . We enjoy the stay and service very much .
Hsiao T. Párban utazók Taiwan, 2016. április 15.
Kuning E. Csoportos utazók Indonesia, 2016. április 14.
Pleasant stay
Location, wifi, cleanliness
Suttawat P. Párban utazók New Zealand, 2016. április 14.
Good Accommodation
4,3
It's a good place for stay. Easy to find but the staff knows little of English.
Ole London Hotel MakaóOle London Hotel Makaó - FürdőszobaOle London Hotel Makaó - ÉtteremOle London Hotel Makaó - ElőcsarnokOle London Hotel Makaó - BejáratOle London Hotel Makaó - BejáratOle London Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlOle London Hotel Makaó - A szálloda belülrőlOle London Hotel Makaó - A szálloda belülrőlOle London Hotel Makaó - KávézóOle London Hotel Makaó - ElőcsarnokOle London Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlOle London Hotel Makaó - ElőcsarnokOle London Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlOle London Hotel Makaó - FürdőszobaOle London Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlOle London Hotel Makaó - A szálloda belülrőlOle London Hotel Makaó - FürdőszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - FürdőszobaOle London Hotel Makaó - KávézóOle London Hotel Makaó - LakosztályOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - LakosztályOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - FürdőszobaOle London Hotel Makaó - LakosztályOle London Hotel Makaó - LakosztályOle London Hotel Makaó - KávézóOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - FürdőszobaOle London Hotel Makaó - A szálloda belülrőlOle London Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - FürdőszobaOle London Hotel Makaó - FürdőszobaOle London Hotel Makaó - FürdőszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - A környékOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - A környékOle London Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlOle London Hotel Makaó - FürdőszobaOle London Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - FürdőszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - FürdőszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - VendégszobaOle London Hotel Makaó - Előcsarnok