Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality

1 Tanglin Road, Orchard, Szingapúr (Térkép)

Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - A szálloda kívülről Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Előcsarnok Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Uszoda Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Vendégszoba Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Vendégszoba Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Vendégszoba Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Vendégszoba Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Vendégszoba Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Vendégszoba Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Vendégszoba Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Vendégszoba Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Vendégszoba Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Vendégszoba Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Vendégszoba Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Vendégszoba Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Vendégszoba
Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Vendégszoba Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Vendégszoba Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Vendégszoba Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Exkluzív társalgó Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Vendégszoba Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Vendégszoba Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Vendégszoba
Kerület: Orchard Szobák száma: 388

8,5
6,9
Attilane P. Egyéni utazó Hungary, 2013. július 13.
centrumban van, tiszta, udvarias, gyors kiszolgala

centrum, repuloteri transzfer, tisztasag
Nagyon jol ereztem magam, mindennel elegedett voltam
Lilis R. Egyéni utazó Indonesia, 2015. augusztus 30.
Good location, good price hotel

Smoking room, staff performance and locations are the best things
Satisfied
Josephine D. Párban utazó Indonesia, 2015. augusztus 29.
good location

good location, helpfull staffs, easy to access
Narendra K. Üzleti utazó India, 2015. augusztus 25.
Did I expect too much ?

Internet connection was pretty good, staff response and performance was very good, hotel was clean
Aziza K. Üzleti utazó Uzbekistan, 2015. augusztus 23.
I'm Student n I went for a one day trip

Not bad
was okay
Giovanna V. Üzleti utazó Brazil, 2015. augusztus 16.
Conviniente location

Great location, spacious rooms and good breakfast
Giovanna V. Üzleti utazó Brazil, 2015. augusztus 16.
Convenient location

Great location, spacious rooms and good breakfast
Jonathan T. Párban utazó Australia, 2015. augusztus 13.
Good location...

Good lcation and they upgrade us...
So far its okey. The tour desk guide is fery helpful and the porter are excellent. Sad to say the receptionist didnt even say good morning..
Robert R. Üzleti utazó Austria, 2015. augusztus 13.
short stay

price, location
short stay for a good price. rooms are getting a bit old, but considering the price, just fine.
Bernardi W. Üzleti utazó Indonesia, 2015. augusztus 13.
good location but not clean

location, location, location
the carpet, sofa and chair cushion need to be replaced. i believe they are old enough. better if provide more guest facilities

Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality SzingapúrOrchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - A szálloda kívülrőlOrchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - ElőcsarnokOrchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - UszodaOrchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - VendégszobaOrchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - VendégszobaOrchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - VendégszobaOrchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - VendégszobaOrchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - VendégszobaOrchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - VendégszobaOrchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - VendégszobaOrchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - VendégszobaOrchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - VendégszobaOrchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - VendégszobaOrchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - VendégszobaOrchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - VendégszobaOrchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - VendégszobaOrchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - VendégszobaOrchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - VendégszobaOrchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - VendégszobaOrchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Exkluzív társalgóOrchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - VendégszobaOrchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - VendégszobaOrchard Parade Hotel by Far East Hospitality Szingapúr - Vendégszoba

Ügyfelek ajánlásai - Orchard Parade Hotel by Far East Hospitality, Szingapúr