Orchid Hotel

1 Tras Link, Chinatown, Szingapúr 078867 (Térkép)

Orchid Hotel Szingapúr - Uszoda Orchid Hotel Szingapúr - A szálloda kívülről Orchid Hotel Szingapúr - A szálloda kívülről Orchid Hotel Szingapúr - Szolgáltatások Orchid Hotel Szingapúr - Fürdőszoba Orchid Hotel Szingapúr - A szálloda kívülről Orchid Hotel Szingapúr - A szálloda kívülről Orchid Hotel Szingapúr - A szálloda kívülről Orchid Hotel Szingapúr - Vendégszoba Orchid Hotel Szingapúr - Étterem Orchid Hotel Szingapúr - Étterem Orchid Hotel Szingapúr - Előcsarnok Orchid Hotel Szingapúr - Vendégszoba Orchid Hotel Szingapúr - Előcsarnok Orchid Hotel Szingapúr - Vendégszoba Orchid Hotel Szingapúr - Vendégszoba
Orchid Hotel Szingapúr - Étterem Orchid Hotel Szingapúr - Étterem Orchid Hotel Szingapúr - Étterem Orchid Hotel Szingapúr - Vendégszoba Orchid Hotel Szingapúr - Étterem Orchid Hotel Szingapúr - Étterem Orchid Hotel Szingapúr - Étterem Orchid Hotel Szingapúr - Étterem Orchid Hotel Szingapúr - Étterem Orchid Hotel Szingapúr - Étterem Orchid Hotel Szingapúr - Étterem Orchid Hotel Szingapúr - Vendégszoba
Kerület: Chinatown Szobák száma: 272

7,9
8,8
8,1
8,2
8,1
Mihaly K. Párban utazó Hungary, 2012. február 14.
Tiszta, tágas szoba, pár lépésnyire a metrótól

25 méteres uszoda
Szívélyes, figyelmes személyzet. Angol nyelvű napilapot is kaptunk.
Sightseeing/Attractions Tip: Tanjong Pagar Housing Project - érdekes új lakónegyed: magasépületek és szabadtéri kiállítás a szálloda mellett
Anek G. Üzleti utazó Thailand, 2015. augusztus 1.
Clean and good transportation and location

Convenient staying in Singapore
Zhengchang N. Egyéni utazó Singapore, 2015. augusztus 1.
Good location with less impressive condition

Near MRT station, easy to find food, free WiFi
Very good. Staff were helpful in luggage handling, currency exchange. The only issue was that I've requested a smoking room one month in advance, but the hotel/Agoda didn't inform me that smoking room is not available for the type of room I booked. As a result, I downgraded to a standard room
Phuriwat L. Üzleti utazó Thailand, 2015. július 30.
Nice and comfy, next to subwat station

Next to subway station and chinatown. Easy to walk to business area.
David B. Párban utazó Australia, 2015. július 30.
Great location

Location, big room friendly staff
Shihcheng C. Család idősebb gyerekekkel Taiwan, 2015. július 26.
Very good! Nice place to sleep

Good sleep
Sweat
Fernia S. Család idősebb gyerekekkel Indonesia, 2015. július 21.
Great hotel for great stay

Distance to mrt, cozy room, free wifi
9,7
Jonathan D. Párban utazó United Kingdom, 2015. július 21.
Great. Location

Staff, location, value
A two minute walk to Tanjong Pagar MTR and handy for Chinatown. Great friendly staff. A decent pool. Breakfast was a little chaotic and food on the cold side but croissants were warm and good.. Would stay there again.
Andy A. Csoportos utazó Indonesia, 2015. július 20.
Mr. Nice Guy

Service
It was wonderfull to stay at The Orchid Hotel
Moong W. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2015. július 19.
GOOD

GOOD

Orchid Hotel SzingapúrOrchid Hotel Szingapúr - UszodaOrchid Hotel Szingapúr - A szálloda kívülrőlOrchid Hotel Szingapúr - A szálloda kívülrőlOrchid Hotel Szingapúr - SzolgáltatásokOrchid Hotel Szingapúr - FürdőszobaOrchid Hotel Szingapúr - A szálloda kívülrőlOrchid Hotel Szingapúr - A szálloda kívülrőlOrchid Hotel Szingapúr - A szálloda kívülrőlOrchid Hotel Szingapúr - VendégszobaOrchid Hotel Szingapúr - ÉtteremOrchid Hotel Szingapúr - ÉtteremOrchid Hotel Szingapúr - ElőcsarnokOrchid Hotel Szingapúr - VendégszobaOrchid Hotel Szingapúr - ElőcsarnokOrchid Hotel Szingapúr - VendégszobaOrchid Hotel Szingapúr - VendégszobaOrchid Hotel Szingapúr - ÉtteremOrchid Hotel Szingapúr - ÉtteremOrchid Hotel Szingapúr - ÉtteremOrchid Hotel Szingapúr - VendégszobaOrchid Hotel Szingapúr - ÉtteremOrchid Hotel Szingapúr - ÉtteremOrchid Hotel Szingapúr - ÉtteremOrchid Hotel Szingapúr - ÉtteremOrchid Hotel Szingapúr - ÉtteremOrchid Hotel Szingapúr - ÉtteremOrchid Hotel Szingapúr - ÉtteremOrchid Hotel Szingapúr - VendégszobaOrchid Hotel Szingapúr - ÉtteremOrchid Hotel Szingapúr - VendégszobaOrchid Hotel Szingapúr - ÉtteremOrchid Hotel Szingapúr - A szálloda kívülrőlOrchid Hotel Szingapúr - ElőcsarnokOrchid Hotel Szingapúr - FürdőszobaOrchid Hotel Szingapúr - FürdőszobaOrchid Hotel Szingapúr - FitneszteremOrchid Hotel Szingapúr - ÉtteremOrchid Hotel Szingapúr - FitneszteremOrchid Hotel Szingapúr - VendégszobaOrchid Hotel Szingapúr - TárgyalóOrchid Hotel Szingapúr - TárgyalóOrchid Hotel Szingapúr - TárgyalóOrchid Hotel Szingapúr - TárgyalóOrchid Hotel Szingapúr - TárgyalóOrchid Hotel Szingapúr - VendégszobaOrchid Hotel Szingapúr - VendégszobaOrchid Hotel Szingapúr - FürdőszobaOrchid Hotel Szingapúr - VendégszobaOrchid Hotel Szingapúr - VendégszobaOrchid Hotel Szingapúr - VendégszobaOrchid Hotel Szingapúr - VendégszobaOrchid Hotel Szingapúr - VendégszobaOrchid Hotel Szingapúr - VendégszobaOrchid Hotel Szingapúr - VendégszobaOrchid Hotel Szingapúr - VendégszobaOrchid Hotel Szingapúr - Vendégszoba