Panda Hotel

3 Tsuen Wah Street, Tsuen Wan, Hongkong (Térkép)

Panda Hotel Hongkong - Kilátás Panda Hotel Hongkong - Előcsarnok Panda Hotel Hongkong - Előcsarnok Panda Hotel Hongkong - Recepció Panda Hotel Hongkong - Business Center Panda Hotel Hongkong - Exkluzív társalgó Panda Hotel Hongkong - Exkluzív társalgó Panda Hotel Hongkong - Étterem Panda Hotel Hongkong - Étterem Panda Hotel Hongkong - Étterem Panda Hotel Hongkong - Étterem Panda Hotel Hongkong - Étterem Panda Hotel Hongkong - Étterem Panda Hotel Hongkong - Étterem Panda Hotel Hongkong - Étterem Panda Hotel Hongkong - Pub/Lounge
Panda Hotel Hongkong - Pub/Lounge Panda Hotel Hongkong - Vendégszoba Panda Hotel Hongkong - Vendégszoba Panda Hotel Hongkong - Vendégszoba Panda Hotel Hongkong - Vendégszoba Panda Hotel Hongkong - Vendégszoba Panda Hotel Hongkong - Vendégszoba Panda Hotel Hongkong - Vendégszoba Panda Hotel Hongkong - Vendégszoba Panda Hotel Hongkong - Vendégszoba Panda Hotel Hongkong - Vendégszoba Panda Hotel Hongkong - Vendégszoba
Kerület: Tsuen Wan Szobák száma: 911

7,4
6,9
Wong J. Egyéni utazó Hong Kong, 2015. augusztus 29.
One quick stay

Receptionist, room, convenience
Given the price. The quality given is good
Anna C. Párban utazó Malaysia, 2015. augusztus 21.
big room, helpful staff

helpful bell boy
overal is find, just not realy near mtr station
Syn Y. Egyéni utazó Malaysia, 2015. augusztus 9.
Panda hotel

Clean , comfy , cute
Hing T. Párban utazó Hong Kong, 2015. augusztus 9.
Hotel review

Location, staff, room service
Worapoj R. Család fiatal gyerekekkel Thailand, 2015. augusztus 6.
Big Hotel nearby the market but far from city

value for money mrt big room
We stay only 1 night in Panda hotel. It is a good hotel in that area but that area is far from city. The room size is quite big compare to other Hong Kong hotel in the same price rate. It's value for money.
Anandh M. Egyéni utazó Thailand, 2015. augusztus 3.
8.5

good good good
excellent
Poh L. Üzleti utazó Singapore, 2015. július 27.
Good value for money

Good Location with amenities
Comfortable n pleasant
Chen Z. Család idősebb gyerekekkel United States of America, 2015. július 25.
3 night stay

Staff were friendly, helpful. reception area was clean and nicely furnished with comfortable couch and tables.,
Enjoyable. Convenient to shopping center and stores. Will book again when I travel to Hong Kong.
Joanna B. Párban utazó Singapore, 2015. július 25.
Value for money

Spacious & clean room compared to other hotels we have stayed before. 8-10mins walking distance to MTR. Will come back again!
Heng S. Üzleti utazó Singapore, 2015. július 23.
Free upgrade room

easy transport, near shopping places
excellent!!!

Panda Hotel HongkongPanda Hotel Hongkong - KilátásPanda Hotel Hongkong - ElőcsarnokPanda Hotel Hongkong - ElőcsarnokPanda Hotel Hongkong - RecepcióPanda Hotel Hongkong - Business CenterPanda Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóPanda Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóPanda Hotel Hongkong - ÉtteremPanda Hotel Hongkong - ÉtteremPanda Hotel Hongkong - ÉtteremPanda Hotel Hongkong - ÉtteremPanda Hotel Hongkong - ÉtteremPanda Hotel Hongkong - ÉtteremPanda Hotel Hongkong - ÉtteremPanda Hotel Hongkong - ÉtteremPanda Hotel Hongkong - Pub/LoungePanda Hotel Hongkong - Pub/LoungePanda Hotel Hongkong - VendégszobaPanda Hotel Hongkong - VendégszobaPanda Hotel Hongkong - VendégszobaPanda Hotel Hongkong - VendégszobaPanda Hotel Hongkong - VendégszobaPanda Hotel Hongkong - VendégszobaPanda Hotel Hongkong - VendégszobaPanda Hotel Hongkong - VendégszobaPanda Hotel Hongkong - VendégszobaPanda Hotel Hongkong - VendégszobaPanda Hotel Hongkong - VendégszobaPanda Hotel Hongkong - VendégszobaPanda Hotel Hongkong - VendégszobaPanda Hotel Hongkong - VendégszobaPanda Hotel Hongkong - UszodaPanda Hotel Hongkong - UszodaPanda Hotel Hongkong - FitneszteremPanda Hotel Hongkong - SpaPanda Hotel Hongkong - Sport és szabadidőPanda Hotel Hongkong - JátszótérPanda Hotel Hongkong - SpaPanda Hotel Hongkong - FürdőszobaPanda Hotel Hongkong - VendégszobaPanda Hotel Hongkong - VendégszobaPanda Hotel Hongkong - VendégszobaPanda Hotel Hongkong - VendégszobaPanda Hotel Hongkong - Szórakozási lehetőségek